Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na szczęście znalazło się dwóch śmiałków, którzy bezinteresownie pomogli koledze..

cóż za czasy nastały..

Bartek Tobie to tylko pogoń za pieniędzmi w głowie, chociaż po niedzielnej wycieczce z Tobą stwierdzam, że z tej pogoni za pieniędzmi pozostaje Ci tylko pogoń :biggrin:

Tylko za czym Ty tak zapier*alasz? ;)

 

jak zapie**alam?? jeźdze typowo turystycznie z podziwnianiem widoków i ogólnego piękna przyrody otaczającej nas wszystkich :cool:

 

 

kiedy jedziemy na zapiekanke??? "...cwaniaki w moim mieście..."

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy jedziemy na zapiekanke??? "...cwaniaki w moim mieście..."

 

:biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Na zapiekankę możemy się wybrać jak tylko moja ninja 650 będzie sprawna! :icon_razz:

aha a później pojedziemy na siódemkę! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba za dużo narkotyków używacie :bigrazz:

 

 

ale bym sobie pojeździł wieczorową porą, ale wiem ze niektórzy mają problem z elektryką i światłami....

 

a w dowodzie oczywiście przegląd ważny do 2018 :evil:

 

 

 

tak to jest jak sie kupi stare trupy z UK(bo taniej, a tanie mięso jedzą psy), światła bija gdzieś na lewu strone albo w ogóle nie świacą :icon_evil: na bank takie pojazdy z angli mają pordzewiała instalacje elektryczną i styki nie dają rade......

 

zaczyna sie od przepalonego bezpiecznika(o zgrozo 20A) a kończy sie na niekontrolowanym pożarze :icon_idea:

 

 

nie chce nic sugerować drogi moderatorze ale 40%(śmierdzi juz po mału banem :) ) by sie przydało za niesprawny pojazd- chyba wiadomo komu

 

:icon_twisted: :icon_rolleyes: :icon_mrgreen: :icon_eek: :cool:

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw się zbijał że krzywa laga i takie tam - a teraz jego dosięgła ręka sprawiedliwości !! Dobrze Ci Pawełek nieduży fiutku :biggrin: Ja chyba w niedzielę pojadę raz jeszcze na zapiekankę ale z jakąś dobrą obstawą. Wezmę też biedronkę - najlepszy punkt zapalny w mojej gminie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jejku toć nie ma co się tu wiele zastanawiać i zamartwiać, już tak się poprostu czasem dzieje w starszych motocyklach po przeróbkach instalacji,

ale głowa do góry może jeszcze pojeździ :icon_exclaim: :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie macie, pośmigacie. Ja niestety mam tylko światła dzienne, wieczorową porą nie mogę jeździc :eek:

Chyba, że by się znalazł jakiś kolega -mechanik- co by pomógł jakoś te diody na noc przestawic :flesje:

Fujara się zesrała?!!? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbka instalacji w szopie zawsze się tak kończy.. Tym bardziej jeśli jest to chiński fazeroskuter..

A tak już na serio czytałem na forum fazerów, że może to wina dynama, sprawdzałeś?

Podobno angole mają je inaczej ustawione i w Polsce musiałbyś tyłem w lewo jeździć żeby to działało, warto spróbować.

Powodzenia! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeróbka instalacji w szopie zawsze się tak kończy.. Tym bardziej jeśli jest to chiński fazeroskuter..

A tak już na serio czytałem na forum fazerów, że może to wina dynama, sprawdzałeś?

Podobno angole mają je inaczej ustawione i w Polsce musiałbyś tyłem w lewo jeździć żeby to działało, warto spróbować.

Powodzenia! :icon_mrgreen:

 

drogi forumowiczu :notworthy:

 

Paweł ma profesjonalnie przerobią instalacje elktryczną, która bazuje na alternatorze z C330, więc o jakis błędach byc mowy nie możę........- o takim:

 

to chyba sam własciciel opowiada, choć jakość słaba, bo kręcona Nokią 3310 z aparatem bez aparatu.... :icon_rolleyes:

 

 

PS Mariusz- możemy kiedys podziałać z Twoimi światłami bo one sa nieznośne!!!

PS1 Klajdiusz- Fujara sie nie zesrała bo bierze proktoavimarin i alev24h+ apap(łagodny dla żołądka)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Was tacy koledzy - szydercy jeden z drugim :bigrazz:

A jak wczoraj dzwoniłem .. wręcz ze łzami w oczach PROSIŁEM ["przyjedź, pomóż, doradź]... to albo nikt nie odbierał , albo sorry ale leci M - jak Molestowanie Młodszego Brata albo , wybacz nie mam na paliwo, sorry kakao sobie robię etc. Koledzy :evil:

 

A tak w ogóle to o czym cała dyskusja bo już zapomniawszy :biggrin:

 

* Potwierdzić mogę tylko że wczorajszy wieczór zakończył się dziś tak (fotka z wczorajszego Der Tagesspiegel )

http://img405.imageshack.us/img405/1130/pabloohh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...