Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teeee no właśnie- dawaj foty fury, a nie cicho siedzisz!!! :crossy:

ps 125 to na A1 jeździsz??? :icon_razz: :icon_mrgreen: :biggrin: :wink:

 

 

... nie mam uprawnien na takie sprzety.. mam karte rowerowa..

mysle że to wystarczy......

ps. fotki wstawie jak zrobie.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Maruś - pochwal się nam wszystkim Twoimi przeżyciami :biggrin:

 

Trochę mnie poniosło w piątek na Grudziądzkiej i sam nie wiem jak to zrobiłem, bo z 900 zł i 6 pkt utargowałem pouczenie. Walnąłem taką skruchę, że aż sam się sobie dziwię. Limit szczęścia chyba wyczerpany na ten sezon. Żółty - pożycz ybr - tym mi nic nie grozi. Będę dbał o niego jak o swój. A dziś była wycieczka nach Berlin, ale bez brawury bo moto zostało w domku :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie to weekendzik chyba udany, imprezowo i motocyklowo.

Do następnego więc

 

pozdr

 

ja mam takie przemyślenia po dzisiejszym dniu spędzonym na rowerze jeźdzac po lasach.......

 

 

musimy od siebie odpocząć- taka separacja, bo korrrrrrwa się wykończe i moja wątroba też :icon_mrgreen: :biggrin: :bigrazz: :wink:

 

 

 

 

ps to kiedy nastepnym razem?? :icon_razz: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie to weekendzik chyba udany, imprezowo i motocyklowo.

Do następnego więc

 

pozdr

Udany,udany :icon_biggrin:

 

 

ja mam takie przemyślenia po dzisiejszym dniu spędzonym na rowerze jeźdzac po lasach.......

musimy od siebie odpocząć- taka separacja, bo korrrrrrwa się wykończe i moja wątroba też :icon_mrgreen: :biggrin: :bigrazz: :wink:

ps to kiedy nastepnym razem?? :icon_razz: :wink:

Bartek masz górala? :icon_mrgreen:

W zwiazku z Twoimi kłopotami zdrowotnymi Ty bedziesz robil za kierowce. :icon_razz:

 

Ps. Maruś - pochwal się nam wszystkim Twoimi przeżyciami :biggrin:

Trochę mnie poniosło w piątek na Grudziądzkiej i sam nie wiem jak to zrobiłem, bo z 900 zł i 6 pkt utargowałem pouczenie. Walnąłem taką skruchę, że aż sam się sobie dziwię.

Marku urok osobisty? :biggrin:

A może byłeś w typie tych panów? :icon_razz:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ogólnie to weekendzik chyba udany, imprezowo i motocyklowo.

Do następnego więc

 

pozdr

Nooooo. Nawet miło było. Tyle, że w niedzielę łeb mnie nap**dalał.

:icon_twisted:

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A w ogóle to u mnie pozalewało niektórych... cholera :evil:

 

A śnieg u Was pada czy deszcz ? :bigrazz:

 

:

 

Ps. Maro - co tam w DDR ach ? Słyszałem że Honecker umarł :icon_razz:

Ps.2. A YBR'a za uja Ci nie pożyczę - wierz mi : to jest moc nie do ogarnięcia dla Ciebie. To nie B12..

Bardzo mi przykro.

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Maruś - pochwal się nam wszystkim Twoimi przeżyciami :biggrin:

Trochę mnie poniosło w piątek na Grudziądzkiej i sam nie wiem jak to zrobiłem, bo z 900 zł i 6 pkt utargowałem pouczenie. Walnąłem taką skruchę, że aż sam się sobie dziwię. Limit szczęścia chyba wyczerpany na ten sezon. Żółty - pożycz ybr - tym mi nic nie grozi. Będę dbał o niego jak o swój. A dziś była wycieczka nach Berlin, ale bez brawury bo moto zostało w domku :-))

 

Ty się ojciec ciesz że Cię nie skojarzyli z tym panem co tak zawsze do zdjęć macha i pozdrawia pięknie panów sprawdzających zdjęcia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku urok osobisty? :biggrin:

A może byłeś w typie tych panów? :icon_razz:

 

Jeden coś mi się kręcił za plecami, ale byłem czujny i się nie dałem. Jak był za blisko to siadałem na krawężniku :biggrin:

 

Wiroś żyje :-) Jo jo, dobrze że nie mieli ze sobą jakiego albumu, bo do domu bym wracał PKS-em i to na bosaka.

Honecker, ja nawet za dopłatą nie chcę placowej Jamachy. Za żadne skarby !! Bartez ty zapity ryju - masz wpierdal - wiesz za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...