Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba nie jestem w temacie... Jakaś karawana z wielbłądami ?? :)

 

Z innej beczki - Wystawiłem fajera na allegro. Jak jest ktoś zainteresowany,to zapraszam do współpracy. Trochę szkoda bo ładny, ale cóż począć. Szukam czegoś wygodniejszego na moje centymetry :D

 

a ile masz w zwisie?? :buttrock:

 

 

ku*wa szkoda tej CBR- fajna jest!!!

 

a na karawanie bede jeździł skuterem- HAJA :) :) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi się ma trafić GSR 600 ( na Karawanie)...

Zobaczymy czy jest bardziej żywy od Fazera i jak zniesie wszelkiego rodzaju 'katowanie' :)

 

ku*wa, wszystko jest bardziej żywe od fazera- nawet taczka wujka Franka, co nią 20 lat na budowie woził cement :D

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie po dłuuuuższej przerwie...

 

Również będę na karawanie...

kiedyś testowałem "bzyka" GSR.... całkiem fajna zabawka ... z gazu na gumę wlazło gdy maszyna miała pow. 10 tys. obrotów na 1... na 2 nie dało...

tak do poszalenia na krótkie trasy i po mieście... całkiem całkiem...

tylko że ja nie lubię tak wysoko kręcić aby czuć te "coś"

 

Mam zamiar testować coś bardziej delikatnego... B-King... Haya... jestem bardzo spokojnym człowiekiem... oby pogoda dopisała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie po dłuuuuższej przerwie...

 

Również będę na karawanie...

kiedyś testowałem "bzyka" GSR.... całkiem fajna zabawka ... z gazu na gumę wlazło gdy maszyna miała pow. 10 tys. obrotów na 1... na 2 nie dało...

tak do poszalenia na krótkie trasy i po mieście... całkiem całkiem...

tylko że ja nie lubię tak wysoko kręcić aby czuć te "coś"

 

Mam zamiar testować coś bardziej delikatnego... B-King... Haya... jestem bardzo spokojnym człowiekiem... oby pogoda dopisała

 

No my jesteśmy tam ustawieni od 13 do 14 ( w sobote)

do zobaczenia może :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po zabawie :-)

GSR to fajna zabawka na miasto, ale na trase powyżej 160km/h chciał mnie zrzucić z siodła (albo nie jestem przezwyczajony do nakedów), ma bardzo dobre hamulce, super skrzynie biegów i wyświetlacz zapiętego biegu.

Ale jak dla mnie miał za miekkie zawieszenie, gorzej (w porównaniu do Fazera) trzymał się w zakrętach i zdecydowanie niestabilny przy duzych prędkościach (brak jakiejkolwiek ochrony przed wiatrem)

Ale jak to mówią trzeba być twardym a nie "mniętkim" :icon_razz:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukimaster a wyobraź co się działo gdy testowalem 184 kucyków (B-King) - to jest potwór... jeden koleś próbował dotrzymać mi kroku na GSR....

wiatr to potężny przeciwnik i.... bardzo dobrze, przynajmniej bezpieczniej w przeciwieństwie do Hayabusy...

 

po co komu 184 czy 213KM !!!! :icon_question:

 

ale z drugiej strony kocham tą MOC, potężny cuuuug :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...