Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bartez wszystkiego naj i mam pytanie jedziesz w niedziele do Bydzi ? jeśli tak to jaka droga może razem byśmy pojechali ?

 

ja raczej bedę juz w CB w niedziele bo bede na impezie- także jak co to mozemy sie umówić gdzieś umówić w bygdoszczy....

 

np w strzyżawie.... na "Cpn" ok 12(tak jakbys przez Czarże(ostromecko) jechał- jak co to dzwoń -0 nr w profilu(profilowi, profilowi??) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej bedę juz w CB w niedziele bo bede na impezie- także jak co to mozemy sie umówić gdzieś umówić w bygdoszczy....

 

np w strzyżawie.... na "Cpn" ok 12(tak jakbys przez Czarże(ostromecko) jechał- jak co to dzwoń -0 nr w profilu(profilowi, profilowi??) icon_biggrin.gif

 

Ok jak co będę dzwonić

 

ja tez jade moze umowimy sie kolo 11;30

na stacji ORLEN w swieciu (przechowie)??

 

Możemy razem czemu nie dziś będę jeszcze sprawdzał sprzęgło czy da rade

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajowo że tyle osób deklaruje że przybędzie tym bardziej że u mnie sprawa też się wyjaśniła będe w niedzielę napewno.

Jutro kupuję nowe aku i pierwsza jazda w tym roku będzie ;) , czasu mało ale chyba Chełmżę odwiedze - Tomek da radę z tym kaskiem :D ;)

Żonka się jeszcze nie zdeklarowała czy będzie jeździć ze mną ale chyba sobie odpuścimy jazdę w dwójkę na tej łysej oponce więc zapraszam tylko musisz uważać bo u mnie "na wsi" błoto. Jutro może z rana pojedziemy z Darasem na giełdę do Bydzi więc musimy się konkretnie umówić żebyś mnie zastał w domu.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrościć....

Ja od soboty składałem swój sprzęt.....

Nadal czekam na owiewkę boczną od lakiernika.....nie mogę dostać uchwytów pasażera, kufrów i stelaża....

Czekam na dzień kiedy skończę naprawy i będę też mógł pośmigać :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...