Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No patrz jaki gapa ze mnie :banghead: Wybacz. Ale ty byłeś z buta, no oczywiście nie leciałes za nami z laczka. Jeszcze ktoś pomysli, że waliłeś z lacza równo z nami :biggrin: Mam nadzieję, że i w tę niedzielę przewietrzymy się trochę :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja tam śmigam od paru dni wieczorkami.. troszke ślisgo,ale nie tak żle.. spacerowo można śmignać.. pamiętam że rok temu zima była bardziej dokuczliwa...miałem mały wypadek na enduro ..szlif asfaltowy..moc piekelnej maszyny była nie do okełznania... dopiero płot i krawęznik ją zatrzymał :lalag: całe 30km :lalag:

 

Wiroś testowałeś już maszyne? i jak była zablokowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba w najblizszym czasie trudno bedzie znalezc odpowiednia pogode...

Hmm... Michale no co Ty?

Ja co dzień praktycznie śmigam po Toruniu. :icon_rolleyes:

Oczywiście chętnych zapraszam :banghead:

 

PS. W tym roku udało mi sie pojeździć przy -10st :icon_rolleyes: (mam świadka) :rolleyes:

Było suchutko i zaje...ście :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj troche posmigalem kolo 140 kilasow zrobilem

jak wyjezdzalem bylo 6* po powrocie 3*

 

bylem w bydzi i wracajac posmigalem jeszcze troche z kolesiem z CB

 

wstepnie jestesmy umowieni na niedziele

wiec jak pogoda dopisze mozna polaczyc sily :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwiosnie to okres, kiedy najbardziej sie motocykl docenia. Pamietam nasz wspolny lans po Toruniu i do Łysomic. Zimowy okres tez ma swoje plusy ! Chyba w najblizszym czasie trudno bedzie znalezc odpowiednia pogode...

 

o jest okres bliski mojemu sercu :buttrock:

 

wtedy pierwszy raz sie spotkaliśmy - ten pierwszy blask w oku- coś zaiskrzyło

 

oczywiście mowa o spotkaniu z Tenerką :bigrazz:

 

nie dodawajcie sobie- ja nawet Was nie lubie :icon_biggrin: ;) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rez!!

 

jeździsz cos po terenie?

bo ja już zaczołem- może polatamy gdzieś razem w Twojej okolicy, bo nieznam tamtejszych lasów?

 

dziś troche km nawinołem(ok 100) a zapowiadało sie niewinnie crossy.gif

 

jexdziłem koło Deczna i w tamtejszych okolicach(Wyrwa, Dólsk......)

 

spotkało mnie cos strasznego....... eek.gif eek.gif eek.gif

 

 

 

 

musiałem przełączyć na rezerwe.......... eek.gif evil.gif icon_razz.gif

 

Czy jeżdżę po terenie ? oczywiście staram sie tylko po terenie jeździć a nie po asfalcie :icon_mrgreen: w tleniu Dr jeszcze nie bylem ujeżdżałem ja po moich okolicach. Bylem na diabelskim kamieniu , na torze crossowym kolo kozłowa ( tylko oglądałem jak chłopaki śmigają na torze ). W weekend nakręciłem koło 100km szkoda ze dziś deszcz spadł chciałem żeby było sucho ale to tez specjalnie nie przeszkadza żeby pośmigać :icon_mrgreen:

 

Ps. ja tylko jeżdżę na rezerwie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ...

jak byscie chcieli rzucic okiem to wrzucam link do w wiekszosci wloskiej czesci Motocyklexpo z Wawy ...

http://picasaweb.google.com/Duca748/Motocyklexpo2008

 

Pozdro dla zimujacych i jezdzacych :)

 

Bosko :buttrock: teraz żałuje, że mnie tam nie było :icon_eek:

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ...

jak byscie chcieli rzucic okiem to wrzucam link do w wiekszosci wloskiej czesci Motocyklexpo z Wawy ...

http://picasaweb.google.com/Duca748/Motocyklexpo2008

 

Pozdro dla zimujacych i jezdzacych :D

co jak co, ale zajebiste sa są Dukaty :biggrin: :D

najbardziej podobaja mi sie monsterki- wypasik na maxa- ta rama i wrażenie ze wszystko wisi w powietrzu.......

 

Czy jeżdżę po terenie ? oczywiście staram sie tylko po terenie jeździć a nie po asfalcie :) w tleniu Dr jeszcze nie bylem ujeżdżałem ja po moich okolicach. Bylem na diabelskim kamieniu , na torze crossowym kolo kozłowa ( tylko oglądałem jak chłopaki śmigają na torze ). W weekend nakręciłem koło 100km szkoda ze dziś deszcz spadł chciałem żeby było sucho ale to tez specjalnie nie przeszkadza żeby pośmigać :)

 

Ps. ja tylko jeżdżę na rezerwie :P

 

Musimy sie kiedyś zgadać na latanie. Ostatnio wjechałem w Grupie w jakiś las i sobie jechałem aż wkońcu wyjechałem w Jeżewie- a myślałem ze jestem bliżej Świecia :smile: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tez trochę pojeździłem Jeżewo to praktycznie rzut kamieniem do mnie szkoda ze nie wiedziałem mogli byśmy pośmigać jak będziecie jeździć dajcie znać tez bym polatał z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis tez trochę pojeździłem Jeżewo to praktycznie rzut kamieniem do mnie szkoda ze nie wiedziałem mogli byśmy pośmigać jak będziecie jeździć dajcie znać tez bym polatał z wami.

 

 

własnie zapomniałem- z chłopakami z Bydgoszczy spotykamy sie w niedziele o 12 w CB w celu polatania troche po lasach Bydgoszczy(zupełny lajt) :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...