Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

juz ustawki na maja hehe i na off road z bartezem

 

co w tym śmiesznego?? rozwiń swą myśl rycerzyku na niebieskim skuterku :(

 

żal Ci dupe ściska ze nie kupiłeś enduro-przyznaj sie :icon_mrgreen: (może kupiłbyś enduraka -jakbyś potrafił jeździć coś.....) :biggrin:

 

ps. 60 lat korepetycji z informatyki, a avatara pożądnego nie może załadować- jakiś mało wyraźny

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to do nedzy wielkiej dzis specjalnie fote zrobiłem i załadowałem ja tam cały czas widze yamahe nie wiem o co kaman

 

a co to za Pani i Pan koło tego skutera ? :D

taaa Ty foty zrobiłes kłamco... meila odebrałes, którego łaskawie wczoraj wieczorem wysłałem Tobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może wiecie gdzie można w naszej okolicy wypożyczyć przyczepke do przewozu motocykli. Umówiłem sie na oglądanie moto w sobote a kumpel który miał ze mną jechać dziś mi powiedział że nie jedzie :D i musze znaleść sobie jakąś przyczepke. Jeżeli macie jakieś namiary to byłbym wdzięczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może wiecie gdzie można w naszej okolicy wypożyczyć przyczepke do przewozu motocykli. Umówiłem sie na oglądanie moto w sobote a kumpel który miał ze mną jechać dziś mi powiedział że nie jedzie :banghead: i musze znaleść sobie jakąś przyczepke. Jeżeli macie jakieś namiary to byłbym wdzięczny :)

 

wiemy i niedawno używałem/liśmy( co niektórzy wiedzą) :bigrazz: sprawdzona :clap:

 

we Wiągu- a wiec niedaleko Ciebie- jak ze Świecia lecisz na Grudządz

 

http://www.boar.com.pl/kontakt.php

 

polecam przyczepka zajebista- mozana jechać "troche" więcej niż przepisy pozwalają :P http://img329.imageshack.us/img329/8776/bu...o12i2008dx6.jpg

:wink:

 

30 zł za dobe

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kumpel ze swiecia tez ma taka przyczepke

ale cos go ostatnio nie widuje, w pracy chorobowe

nie wiem- moze w angli za bialego murzyna robi

 

a we wiagu faktycznie mozna i taniej niz na stacji

 

ale pochwal sie co jedziesz ogladac ew. kupic :icon_exclaim:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie to w ogóle co jest odymane nowa fote wrzuciłem ja i tak widze yamahe

coś tu nie działa prawidłowo

 

wyczyść pamięć przeglądark(usuń historir i takiem tam cookie i inne)- może pozmoze

 

albo duch jamachy Cie prześladuje :biggrin: - w tym przypadku nic nie poradzisz :)

 

 

ps. mógłbyś troche popracować nad stylem swoich wypowiedzi, bo cieżko sie czyta Twoje wypociny

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś dziś jeździł ? gdzie można w terenie pojeździć ? jakie dobre miejsca znacie? dziś byłem w lesie na diabelskim kamieniu ale lód jest na polnych drogach i nie jeździ sie ciekawie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...