Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Namierzyłem zajebistego sprzęta dla siebie, troszke tańszy niż zygzak ale daje rade.Tylko żona musi dać przyzwolenie.

http://moto.allegro.pl/item280459265_honda...unt_cbr600.html

Co o tym myślicie? Warto?

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak fajnie nie bede kierowac,ostatnio jak jechałam jako pasażer nie bylo za wesoło- ujawniła sie choroba lokomocyjna :( choc na codzien ja kierowca,wiec nie rozumiem :banghead: awiomarin bedzie trzeba kupic :icon_mrgreen: :lalag: :wink: albo inne srodki :flesje:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak fajnie nie bede kierowac,ostatnio jak jechałam jako pasażer nie bylo za wesoło- ujawniła sie choroba lokomocyjna :( choc na codzien ja kierowca,wiec nie rozumiem :wink: awiomarin bedzie trzeba kupic :lalag: :banghead: :wink: albo inne srodki :(

 

ja też planuje sie zopatrzyc w "inne środki"- cały czas planuje ze ja prowdzic nie bede :icon_mrgreen: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę rano wyruszamy po zygzaka z Markiem i Darkiem. Trzymajcie kciuki.

 

Jak tylko kupisz dawaj znać gdyż szanowna komisja musi go organoleptycznie ocenić, ewentualnie przetestowac (ale to juz może lepiej w marcu/kwietniu:-)

Powodzenia i pamiętaj o dokładnym sprawdzeniu moto na miejscu...

:clap:

Edytowane przez lukimaster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak fajnie nie bede kierowac,ostatnio jak jechałam jako pasażer nie bylo za wesoło- ujawniła sie choroba lokomocyjna :( choc na codzien ja kierowca,wiec nie rozumiem :banghead: awiomarin bedzie trzeba kupic :biggrin: :icon_mrgreen: :wink: albo inne srodki :flesje:

Choroba lokomocyjna atakuje pasazerow a kierowca moze byc nosicielem bezobjawowym bo tak jest zaangazowany w prowadzenie ze nie ma czasu chorowac, mam jednak nadzieje ze inne srodki beda skuteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...