Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to 'marzę' o pstrągu.Np. z Mylofa :icon_rolleyes:

To rusz dupe i jedż,daleko nie masz,wycieczkę sobie zrobisz i najesz się przy okazji..(chociaż jak sobie przypomnę tą końcówkę drogi to mnie dupka zaczyna boleć :angry: ).

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mówiłam, że to ja i Wiroś przynieślismy Tobie szczęście :) ogólnie wycieczka udana tylko ten deszcz...to kiedy opijamy?? :D

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, :biggrin: to kiedy śmigamy :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz: :crossy:

 

 

ja mam dość tego odrzutowca- na ten sezon starczy mi motocykli :D

 

 

 

(tych dwoje braci mnie wykończyło) :)

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dość tego odrzutowca- na ten sezon starczy mi motocykli :D

 

 

 

(tych dwoje braci mnie wykończyło) :)

 

No no, jakoś Ci nie wierze :biggrin:

 

Hehe mówiłam, że to ja i Wiroś przynieślismy Tobie szczęście :) ogólnie wycieczka udana tylko ten deszcz...to kiedy opijamy?? :D

 

No można jutro, ale niektóre osobniki mają w planie wycieczki w strugach deszczu :wink:

Te zdjęcia obiecane też bym chciała zobaczyć :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhuhu widzę ostatnio same zmiany sprzętów w garażach .. miło .. to kiedy teścik na dłuższej trasie? obawiam się że będzie teraz ciężko za GSX-Rkiem zadążyć... GSRa już trzeba było gonić...

pozdrówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huhuhu widzę ostatnio same zmiany sprzętów w garażach .. miło .. to kiedy teścik na dłuższej trasie? obawiam się że będzie teraz ciężko za GSX-Rkiem zadążyć... GSRa już trzeba było gonić...

pozdrówka ;)

 

 

Nini, ostrożnie i powoli (jak narazie :bigrazz:)

Wczoraj miałam pierwszą jazdę z instruktorem :crossy:

 

To jak sobota 28-go?

 

A co jest w sobotę? :ohmy:

Edytowane przez sylvinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...