Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba faktycznie pora Komara z szopy wystawić :wink:

Ps.1. Magdalneko: Awataru nie zmienię gdyż to przewyższa moje umiejętności informatycznologistyczne :sad:

Ps.2. Osada to chyba ta przy ul. Kościelnej, ale to niech ktoś się wypowie kto mieszka bliżej centrum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie ja widnieję na tym obrazku??

Mój motór odpalił, więc jak by co to mogę śmigać, albo nie najpierw zrobię mu wiosenny serwis: sprawdzę powietrze w przednim kole (w tylnym sprawdzałem jesienią)

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klepią, że niby mjut ma być pogoda. Szczur już nie może się doczekać :biggrin: Chyba korba wyjdzie bokiem na pierwszej jeździe ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

PS. Jak odpali po serwisie.

Mówisz,ze mjut będzie? :) tez sprawdzalam i ma być ładnie. Może na rybke skoczymy turystycznie?

Pabloo ogranij się CHŁOPIE!!! :)

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... a że ja generalnie obcy , tak spytam czy to ta Osada przy Kościelnej w Chełmnie?....i czy jako obcy ( znaczy sie z okolic..) zajrzeć mogę ??

Tak to przy ul.Koscielnej...oczywiście zeTAK. Zresztą mam info że ktoś z Sopotu się wybiera :crossy:

Edytowane przez kufi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie na rybke się przejadę :) niedziela ma być całkiem znośna :cool:,przykleje sobie na tylną szybę ogłoszenie i w drogę :bigrazz:, jeszcze na Bartosza kasku bo mówił że mu się grafika nie podoba :sad:

 

Wiecie że Pan B był na przejażdżce i nie założył prezenta, chyba mu sie nie podoba,trza zadzonić czy zwroty są, a jak nie to zamiana na kominiarkę :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak byłem zrobić runde i tak na szybko szybko i załozyłem stary kask bo włosy nie umyte jeszcze to szkoda mi było brudzić :)

 

 

a kask mi sie podoboba bardzo i proszę nie wierzyć w to co pisze obywatelka Sylwia bo ona wredna jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela ma być pochmurna :( wiec pewnie lipa,jutro korzystajcie ja niestety arbajt :(

Ps.Bartoszu jak mogłeś nie ubrać prezenta?

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...