Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dajcie znac w jakie rejony sie wybieracie...chetnie chociaz na "chwile" dolacze..ale nie wiem, w ktore rejony sie wybieracie i jak mozna Was rozpoznac ? Ostatecznie jak lekko popada co sie nie rozpuscimy - w koncu na co gore-tex..trzeba sprawdzic czy dziala :P

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby nie pada ale zimno, ja knuje o 16 grila z próbą muzyczną...

 

Chyba, że ktoś podleci (12:30) do sklepu w cielu koło kościola i mnie wyciągnie :icon_mrgreen:

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qde...u mnie slonce...zaraz sie ubieram i jade.... zeby jeszcze wiedzial gdzie jest Ciele i kosciol ;)

Alex

 

juz wiem gdzie jest Ciele poludniowo-zachodnia bydgoszcz...a nie wybiera sie ktos blizej Torunia ? Slyszalem,ze chcecie ogladac forty ?

Alex

 

Romans Ciele to troche daleko - pogoda niepewna...ale moze pol drogi ? Solec Kujawski ?

Alex

 

oki moze w trasie...lece na motorek..

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem...bylem w Bydzi i w Cielu...niestety za pozno bo godzine pozniej..Jedynie mijalem motorek tankujacy na stacji petrochemii i goscia na ktm'ie jak wjezdzal do miasta od strony lotniska..

Pozdrowienia,

Alex

p.s. niestety nie doalcze do Was w Harley Cafe, wieczor dla rodziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie pojeździliśmy, ja wyjechałem tobie Alex na spotkanie i dojechałem do Torunia, polansowałem się w czerwonej kominiarce po starym mieście, zjadłem barszczyk i wypiłem kawę w jakiejs klimaciarskiej indiańskiej imprezce i wróciłem do domku. Po drodze patrol z suszarką koło Solca i teraz odpalam grila.

 

jak ktos ma czas to może wpaść, adres ten "sklepowy" :rolleyes:

 

ps. jak coś ustaliście panowie na dzisiejszym spotkanku w Toronto o 19 to rzućcie na forum,

za tydzień forty :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha Romans,

Jak powiesz, ze do Torunia jechales przez Fordon a do domu na Solec to sie zdrowo usmieje....bo ja do Ciela jechalem przez Solec, obwodnice, pozniej miasto i rynek, dalej Fordon, do domku obiad i heja jeszcze godzinka w kolo komina: torun, zamek biezglowski, pigza, rozankowo, torun.

Alex

p.s. to sobie pojezdzilismy razem :) ale wialo paskudnie - brrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie bedzie ciasno od motorkow...oby pogoda dopisala. U mnie biedrona jak na zdjeciu w linku, przynajmniej powierzchnia w forcie mniejsza to sie zobaczymy.

Pozdrowienia,

Alex

p.s. jak pogoda dopisze to w piatek motorkiem prosto z pracy na fort zajezdzam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...