Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No sniegu juz niestety nie ma, ale moze jeszcze cosik spadnie, ochlodzenie ma sie pojawic, wiec i snieg moze bedzie. Sanki jakby co tez mam :notworthy:. Juz nie wiem kto ma moj kom, Tomek XJ na pewno i RomanS chyba tez... Ja narazie musze stoczyc piatkowa batalie nr 1 i zdac exam ( wlasnie robie sciagi :biggrin: ). A jak sniegu nie bedzie, to kolka do sanek przyczepimy, a trawe i drzewa pomalujemy na bialo, zeby byl odpowiedni zimowy nastroj ( pomysl made by Roman) :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sie dowiedzialem ze w ubiegłą niedziele był organizowany kulig dla motocyklistow w Dobromierzu. Podobno bylo super a sniegu w lesie wystarczajaco. Ja nie moglbym pojechac nawet jak bym wiedzial bo bylem we Wroclawiu, ale powiedzmy sobie szczerze - zostalismy w tyle !

Prosze o wiecej zaangazowania... Spamujemy tylko a nadchodzi kolejny weekend i nic konkretnego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje 12:00 na stacji po lewej stronie przed Brzozą, dwie godzinki jeździmy a potem ognisko z kiełbaskami.

 

spotkanie bardzo udane, ładna trasa, piękna pogoda, smaczna kiełbaska...

pozdrawiam RS

 

http://img370.imageshack.us/my.php?image=www2303nn1.jpg

http://img219.imageshack.us/my.php?image=www2155rk0.jpg

Edytowane przez romans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A moze Golub-Dobrzyn..dzis ruszyla tam knajpa Yellow Cup Cafe.. na ulicy Zamkowej 3...jadac od Kikola, Rypina za mostem na Drwecy na swiatlach w prawo, 25 metrow i po prawej stronie jest. W menu nalesniki, pierogi, pyszne kawy, ciacho np. sernik z malinami na cieplo..jutro bede tam po poludniu..zapraszam.

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote byla piekna pogoda na motocykl i ja takze rozruszalem maszyne. W niedziele z rana zimno a pozniej coraz wieksza mzawka...

Brawo Roman, gratuluje ze nie tylko potrafisz spamowac ale i zorganizowales wycieczke.

Pisalismy jednak wczesniej na temat kuligu. Ja proponuje umowic sie konkretnie na najblizsza niedziele 11.2, aby jeszcze bylo jasno - ok 13 - 14. Kto ma bierze sanki z mocnym sznurkiem i kielbase na ognisko. Miejsce do ustalenia przez Romans'a. Powiecie moze ze nie ma sniegu, ale prognoza mowi ze od srody przychodza ciezkie mrozy, wic mam nadzieje ze do niedzieli snieg spadnie.

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...