Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zimowa pora jest po to aby dac sobie spokoj z motocyklami i wiecej czasu poswiecic na imprezy motocyklowe.

Napiszcie komu pasuje niedzielny wieczor 28 01. Jak przyjade z Wrocka to do Was dolacze, tylko musicie zdeklarowac sie wczesniej i umowimy sie na konkretne miejsce i czas. Czy wszystkim odpowiada aby udac sie do oberzy na obiado-kolacje, czy wolicie na piwo ? Dobrze byloby zaprosic Jarka - JareG, ktory bardzo udziela sie w organizacji zlotu 24 marca.

Nie odkladajcie decyzji na ostatnie godziny jak w zeszly weekend bo znow nic nie wyjdzie. Godz. spotkania proponuje 17:00 kolo Kopernika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od Was - czyli od chetnych, jesli nie bedzie pasowalo to przeciez sam nie pojde ! Mozecie proponowac tez inne terminy i miejsca spotkania.

 

Jaka tam zima, marudzicie. Ja zaraz sie ubieram w stroj i w pare motorkow pojedziemy sobie na zimowa przejazdzke do Wenecji i Biskupina, bardzo blisko, no ale zawsze pare km bedzie do przodu :icon_biggrin:

 

Zamiast jezdzic dla samego jezdzenia wybierzcie sie na spotkanie do Torunia - bedzie troche wiecej km do przodu !

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawialo chlodem...

to i cisza na forum...co sie stalo wszyscy poszli spac ?

Alex

 

 

studenci wojują z sesją, ciut mlodsi mają ferie, maszyny w garazach i jakos tak to wychodzi...

 

napiszcie czy w nedziele komus pasuje wyskoczyc na miasto:)

co prawda mam egzamin w poniedzialek ale chetnie odstresuje sie w milym gronie:D

 

pozdrawiam

 

Nera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nera :clap:

Myslalby kto, ze studenci tak sie sesja przejmuja...za moich czasow (dobre nie...hahaaa) to sie martwili kto ma pojsc po nowa skrzynke piwa i jak to przy brydzyku bywa gonil "dziadek"...

W niedziele nie dam rady, ale trzymam kciuki za Twoj poniedzialkowy egzamin....NIE DZIEKUJ !

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspaniale Marta ze zyjesz ! mam nadzieje ze poradzisz sobie z sesja. Ludzie pytaja co sie stalo z Marta i co z wypadem na Mazury.

Jak tylko bede mial czas to na spotkanie przyjde.

 

 

Michal ja jeszcze sie z tego swiata nigdzie nie wybieram :) tylko czasami sie pod ziemie zapadam:D

Trasa rajdu juz jest i mam nadzieje ze w czwartek ja waszyscy razem dopracujemy:)

w sesji najgorsze za mna i teraz juz tylko formalnosc!

 

Co do niedzieli to moze pasowalaby Wam godz 18??

Tomek zdzwonimy sie bo mam pare rzeczy dla Ciebie:D

 

do zobaczyska:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jak myślicie czy zima da spokój do zlotu forumowego w Toronto pod koniec marca?

Nie mam zamiaru jechać tam bez motocykla chociaż Tomek Kulik rozgrzeszył wszystkich którzy boją się pogody i maja zamiar wybrać się autem.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

Jak myślicie czy zima da spokój do zlotu forumowego w Toronto pod koniec marca?

Nie mam zamiaru jechać tam bez motocykla chociaż Tomek Kulik rozgrzeszył wszystkich którzy boją się pogody i maja zamiar wybrać się autem.

 

Witam

 

Ty teraz nie żartuj- po pierwsze zimy już nie będzie(chyba), a po drugie: co jak co, ale my nie mamy za daleko do Torunia, wiec powinniśmy stawić się na moto- nawet jak będą zaspy. :banghead: :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...