Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myslisz że ta "Ona" ma juz 30 - tke ? To bardzo poważny wiek... dzieci.. dom.. rodzina... :dry:

 

 

Myslisz że ta "Ona" ma juz 30 - tke ? To bardzo poważny wiek... dzieci.. dom.. rodzina... :dry:

Chcesz nam o czymś opowiedzieć? Jako stateczny pan po 30...i przyszły potentat jabłkowy :P :D

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Wam, szukam forum gdzie piszą motocykliści z Torunia i okolic, po nazwie sądziałam że wreszcie znalazłam a tu co? PUDELEK :P alkohol, 30tki i Borki :)

A ja jestem ciutke młodsza koledzy i koleżanki.

Mariusz jak co to w sobote w CT lizard :) wpadaj na piwko oczywiście nie sam :)

Dobrze że sie w sobote wyrwiemy bo Bartosz nigdzie mnie nie zabiera :( Nic nie dba o sferę TOWARZYSKĄ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marusz nie obracaj kota ogonem :)

 

Bartosz nigdzie nie zabiera Sylwi, bo Sylwia ciągle zmęczona i reumatyzm podobno ma i co chwila zimno- no ale w tym wieku to tak juz bedzie :( Teraz zostaje auto z ogrzewaniem na maxa i jazda do Ciechocinka pod tęznie :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartez qurwa "w tym wieku"??? Osobiście Ci zaj**ie za ten tekst czyli kobiety po 28 roku życia już nie funkcjonują??? To ze jej zimno to Twoja wina bo nie potrafisz jej rozgrzać :P

Ps. W tym roku na urodziny poproszę trumnę bo w moim wieku przyda sie lada moment :/

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartez qurwa "w tym wieku"??? Osobiście Ci zaj**ie za ten tekst czyli kobiety po 28 roku życia już nie funkcjonują??? To ze jej zimno to Twoja wina bo nie potrafisz jej rozgrzać :P

Ps. W tym roku na urodziny poproszę trumnę bo w moim wieku przyda sie lada moment :/

 

Bartosz nie może pić w domu bo nie ma umiaru :P W towrzystwie się troszke hamuje,

Bartusiu Sylka zmeczona bo nie ma tera tygodnia wolnego i musi pracowac i zarabic kokoski na nasze współne gniazdko :P

Wiedziałam Magdaeno że znajdę w Tobie wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...