Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michał! wszystkiego najlepszego zdrówka,szczęścia,spełnienia marzeń tych motocyklowych i tych prywatnch,zawsze pełnego baku i radości z Życia!

:icon_razz: ;)

 

Kurcze taka nuda że przez ostatnie miesiące ten wątek bardziej jak koncert życzeń wygląda :D

 

marzec już niedługo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem, ale w pierwszą słoneczną/suchą sobotę będe zajadał fląderke w Krynicy Morskiej i niech mnie piekło pochłonie jak tak nie będzie :P

 

obyś nie rzucał słów na wiatr- bo w piekle troche za ciepło ;)

 

 

Michał najlepszego i niepij za dużo żebyć mógł jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obyś nie rzucał słów na wiatr- bo w piekle troche za ciepło :crossy:

Michał najlepszego i niepij za dużo żebyć mógł jeździć :flesje:

 

 

nie wiem czemu ale przypomniał mi się kawał:

 

Zajączek złapał złotą rybkę w przeręblu, no i rybka jak to rybka mówi że spełni jego trzy życzenia jeżeli tylko ją puści wolno. No to Zajączek mówi że ma spełnić trzy życzenia Niedzwiedzia które wypowie jak tylko nadejdzie wiosna i wylezie z jaskini po śnie zimowym. Rybka się zdziwiła ale powiedziała że tak się stanie.

 

Nadeszła wiosna, niedzwiedz wychodzi z jaskini, przeciąga się o mówi:

 

- 100 chu*ów w dupe i widły w plecy, aby tylko była łądna pogoda!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: Dziś udało mi się wykorzystać pogodę i pośmigać trochę po okolicy. Niby nie dużo około godzinki ale zawsze pierwszy wyjazd z garażu w tym roku zaliczony!! :crossy:

Ja też dziś jeździłem :crossy:

Dwie godzinki pokręciłem się po mieście.

Suuuuuper było :buttrock:

 

Ja tam nie wiem, ale w pierwszą słoneczną/suchą sobotę będe zajadał fląderke w Krynicy Morskiej i niech mnie piekło pochłonie jak tak nie będzie :buttrock:

Dobry pomysł :bigrazz: Chętnie sie przyłączę do tej wyprawy, jednak z jedną małą różnicą...

ja jadę na łososia :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:buttrock: Dziś udało mi się wykorzystać pogodę i pośmigać trochę po okolicy. Niby nie dużo około godzinki ale zawsze pierwszy wyjazd z garażu w tym roku zaliczony!! :biggrin:

 

he he Lysy a ja tez dzis jezdzilem i zaliczylem trase swiecie tlen

ale ciala dalem, ze nie zadzwonilem :buttrock:

nastepnym razem kolne do was i smigniemy na kawe

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...