Skocz do zawartości

Ubezpieczenie OC - dalej można przepisać??


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem motorek ( motorower ) około 6 miesięcy temu, i z powodu mojego lenistwa nie przepisałem na siebie ubezpieczenia OC i NW... Czy moge to teraz zrobić?? Właśnie jestem na etapie sprzedaży moto, więc czy nowy własciciel bedzie potrzebował wogule ten papierek z ubezpieczeniem?? czy bez tego papierka bedzie mógł ubezpieczyć siebie na to moto?? :?

 

 

 

Czytałem poprzednie posty, z niektórych wynikało że ubezpieczenie takie przestaje być ważne po 30 dniach, ale niektórzy ludzie wyśmiali tą opinie...

czy będe musiał płacić jakąś kare itp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem motocykl w pazdzierniku i tez tak to sobie wszystko zostawilem na teraz (lacznie z rejestracja). z ubezpieczeniem jest tak ze jesli nie zglosisz sie do ubezpieczalni w ciagu 30 dni to musisz kontynuowac to ubezpieczenie ktore jest i przepisac je na siebie.i teraz jesli masz mniejsze znizki lub wcale niz poprzedni wlasciciel to doplacasz roznice miedzy stawka jak dla Ciebie by byla i ta ktora zaplacil poprzedni wlasciciel. NW niezaleznie czy poprzedni wl. mial czy nie mial to wykupujesz sobie albo nie i za to placisz normalnie wg stawek

 

[ Dopisane: 27-02-2006, 19:16 ]

a teraz jak sprzedasz moto dalej bez zalatwienia tego to nowy wlasciciel zostanie obciazony kosztami podwojnie :?: ......albo pojdzie do innego ubezpieczyciela i wykupi sobie nowe ubezpieczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...