Skocz do zawartości

Ktoś z okolic Opalenicy(woj.wielkopolskie)chętny na wypady?


Rekomendowane odpowiedzi

a propo map to przede wszystkim wojskowe dostepne były kiedyś w księgarniach. sam ostatnio się rozgladam.

 

wiem że wojskowe mapki:) coś zassałem przez emule, tzn jakieś mapy topograficzne.

skoro dostępne w ksiegarniach to hmm pracowałem w hurtowni księgarskiej ale nic takiego tam w rękę mi nie wpadło, może nie było, ale idę tam w kwietniu i sobie kupię jak będzie ;) bo u mnie w księgarni to wątpię żeby było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt że wojskowe mapy wyczaiłem kilka lat temu i były to jakieś wyprzedaże, szczerze powiem że nie do końca się tym interesowałem i nic nie kupiłem, ale dokładność takiej mapy jest super obejmuje właśnie to co nas interesuje. szukam teraz intensywnie jak coś wyczaję to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to ja jezdze gdzie sie da(lasy, krzaki, rowy itd.) i nie wiem czy takie fajne rzeczy sa na takiej mapce.

 

nie wiem czy takie rzeczy są, ale głównie jak mi się wydaje to są wszystkie drogi, a najbardziej chodzi o lasy oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy wojskowe, ( tzw. "sztabówki") ,w skali 1:25000 , ( 1 centymetr na mapie = 250 metrów w terenie ), wydane przez Sztab Generalny WP - fakt znalazłem na allegro i to właśnie o to mi chodziło. Myślę, że dokładniejszych map nie znajdę chyba, że geodezyjne. W połączeniu z GPS może być niezła zabawa. Cena 50 -60 zł za szt. rzeczywiście powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połączeniu z GPS może być niezła zabawa. Cena 50 -60 zł za szt. rzeczywiście powala.

 

no właśnie GPS jest do tego bardzo przydatny, więc chyba nie będę szalał z tymi mapami bo nie mam GPSa, w przyszlosci moze sobie kupie:P a co do ceny to mozna sie posmiac trochę, słyszałem że można w specjalistycznych sklepach czy księgarniach takie mapy dostać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...