Skocz do zawartości

Ktoś z okolic Opalenicy(woj.wielkopolskie)chętny na wypady?


Rekomendowane odpowiedzi

Witamm jestem z Opalenicy. Szukam chętnych na wypady enduro tu i tam. Niestety nikt ze znajomych nie bawi się w enduro a jezdzic zawsze samemu to tez lipa. Wiec jesli jest ktos z okolic Opalenicy to pisac :P kazdemu chyba milej jezdzic z kims ? pozdro enduromaniacy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!Jak zdązyłem sie zorientowac masz niedaleko do Międzychodu gdzie mieszka Mariusz który teraz kupuje sprzeta i bedzie jedził ze mna i paroma innymi ludzmi z Międzyrzecza,Skwierzyny i bliskich Tobie okolic.Zgadajcie sie dokladnie moze bys miał ochote dojezdzac pare km na weekendowe wypady do lasu i na tor.Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam z okolic Tarnowa Podgórnego - Ceradza - Lusówka do nas. Punkt zborny między lusówkiem - ceradzem. Chłopacy często zapuszczają się m.in. w twoje okolice, regularnie wszyscy spotykają się w sezonie co tydzień. M.in. silna ekipa KTMa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwisterZG

Witaj!Jak zdązyłem sie zorientowac masz niedaleko do Międzychodu gdzie mieszka Mariusz który teraz kupuje sprzeta i bedzie jedził ze mna i paroma innymi ludzmi z Międzyrzecza,Skwierzyny i bliskich Tobie okolic.Zgadajcie sie dokladnie moze bys miał ochote dojezdzac pare km na weekendowe wypady do lasu i na tor.Pozdrawiam

 

Wiesz do Międzychodu mam jakieś 70 km ? niby nie tak tragicznie daleko ale spoko. U mnie to hmm skutermania raczej:D pozdro

 

[ Dopisane: 23-02-2006, 20:08 ]

zapraszam z okolic Tarnowa Podgórnego - Ceradza - Lusówka do nas. Punkt zborny między lusówkiem - ceradzem. Chłopacy często zapuszczają się m.in. w twoje okolice, regularnie wszyscy spotykają się w sezonie co tydzień. M.in. silna ekipa KTMa!

 

Miło słyszeć, a jaki poziom reprezentacja ? hm bo ja tak na hardzie aż nie jeżdżę, przyznam się, że jeszcze nie jestem wytrawnym jeźdźcem ale wszystko w swoim czasie myślę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej zapraszam! ja sam jeżdżę dopiero od jesieni i naprawdę uczę się wszystkiego od początku. spokojnie można poćwiczyć technikę ponieważ spotykamy się na prowizorycznym torze m.in. jest ostry zjazd, stromy podjazd, hopy, zakręty, bandy jak na początek, zapewniam!, można trenowac ale i poczaleć! poza tym to że chłopaki jeżdżą super jest na plus zawsze jadąc za kimś uczysz się dwa razy szybciej , ocena, pomoc techn., rady, pytania to jest naturalne i nit ci nie odmówi. jadąc w teren możesz być pewien że nikt cię nie zostawi, zawsze czeka się na ostatniego, prowadzący dostosowuje wtedy tempo w praktyce do najsłabszego i naprawde nie ma co pękać, to nie wyścigi i rywalizacja. w kazdym razie nie wtedy hehe. poza tym towarzysko jest zawsze wesoło - generalnie enduromaniacy, różniasty sprzęt + chęci i ciągłe uczenie się itd. ale adrenaliny pod dostatkiem! przyjeżdżaj jak tylko będziesz mógł zresztą wszystkich was jak tylko możecie zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bogas72 to hmm chyba się skuszę ale jeszcze nie teraz raczej :P poczekajmy do sezonu, w razie czego będę uderzał. Jeszcze chciałem zapytać w jakim terenie jeździcie ? bo hmm ja mam opony na teren/szosę więc nie taka rewelacja na trudny teren ! kostek nie chcę bo na drogach też jeżdżę i się w oka mgnieniu ścierają, a to chyba nie tak... ? pozdro

 

[ Dopisane: 24-02-2006, 20:14 ]

aha, to prawdopodobnie znasz Jarka z Lusowa ? ma warsztat motocyklowy "strretfighters" czy jakoś tak :P właśnie robi się u niego moje zawieszenie przednie, słyszałem że robi dobrze, tzn zna się na tym? bo hmm ja bałem się rozebrać tego bo już chyba bym nie złożył ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endurowiec to dobrze że dobry :P.

 

a ten tor w Lusówku na dziko gdzieś ? czy u kogoś na posesji ? bo nawet czasem jechałem do Obornik na tor, ale skoro jest bliżej :P domyślam się, że nie taki jak w Obornikach, ale zawsze:) jakieś hopki są ?? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

endurowiec to dobrze że dobry :P.

 

a ten tor w Lusówku na dziko gdzieś ? czy u kogoś na posesji ? bo nawet czasem jechałem do Obornik na tor' date=' ale skoro jest bliżej :P domyślam się, że nie taki jak w Obornikach, ale zawsze:) jakieś hopki są ?? pozdro[/quote']

Jest to taki średnio duży tor, wzasadzie byla to kiedyś żwirownia, Jest to tor silowy, także kilka kułek i rece odpadaja.Tam u nas wogole jest dużo fajnych terenow do jazdy.

 

[ Dopisane: 25-02-2006, 20:09 ]

oczywiście że są hopki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to taki średnio duży tor' date=' wzasadzie byla to kiedyś żwirownia[/quote']

 

a nawierzchnia toru? tzn sypki piach czy jak ? pozdr

 

[ Dopisane: 26-02-2006, 12:16 ]

jeszcze pytanie czy da rade na oponach tak zwanych szosowo-terenowych :P ??? pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z Międzychodu i serdecznie zapraszam 8)

Moto bede mial niedlugo bo zmieniam sprzeta. Ode mnie 35km jest TwisterZG i reszta ekipy. Bedziemy wpadac na tor do Skwierzyny a jak dobrze pojdzie to i w Międzychodzie bedzie tor ;)

Najprawdopodobniej juz mam ziemie wiec juz z gorki, trzeba tylko zrobic :twisted:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 100 % potwierdzam to co napisał endurowiec (POZDROWIENIA!) z tym że na oponach, na których jeździsz na torze nie jestem pewien czy dasz rade na podjazdach, w sumie przynajmniej jeden z nich jest stromy i chyba tylko kostka da rade cie wyciągnąć. ale tym bardziej trzeba spróbować. wyjazdy w teren są zróżnicowane, z opowiadań towarzyskich są momenty (zresztą ulubione przez kolegów hehe) naprawde ostre ale można spokojnie odpuszczać i na spokojnie też damy rade. czekam do sezonu napewno dam znać przed pierwszym wyjazdem i się spotkamy! ja juz nie moge sie doczekać pierwszych jazd!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli damy rade to damy rade ;) no i mysle ze sie spotkamy i pojezdzimy, a tak ogolnie to jak liczna ekipa jest u was ?

 

Aha, czy ma ktos moze jakies stare mapy, badz cos takiego zeby byly wszystkie drogi lesne, itp :? ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...