Skocz do zawartości

Husqvarna te 350


Rekomendowane odpowiedzi

chciałem sie zapytac o te moto bo kolega ma oferte kupic w podobno idalnym stanie jest to motor z 94 ale na fotce zadbane jak dostane wielkie rozmiary to pokaze chciałbym sie dowiedziec wszystkiego o tym moto jak sie spisuje czy duzo serwisu spalanie awaryjnosc co jest pieta ahillesowa itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Huska jest wyraźnie ostrzejsza, DR się bardziej miękko prowadzi. Poza tym Huska ma kilka udziwnień ( np. kopka z lewej strony. Ja siedząc na moto nie umiem jej odpalić - musze zejść). Znajomy złamał sobie kopke i szukał takiej prawie 3 miesiące - tyle czasu zajęło ściągnięcie z Włoch. Poza tym ma dziwne wibracje do których trzeba się przyzwyczaić. ( może tylko ten egzemplarz na którym jeździłem?) Silnik wydaje się mocniejszy w TE, wymiary i masy podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik z tego przedziału chyba nie należał do najlepszych chwil w koncernie Husqvarn'y , poszukaj informacji na forum , bo wiem napewno , że takie są , a decyzja raczej powinna być przemyślania , nawet jeżeli jest wielka okazja.. :notworthy:

Edytowane przez RO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co zwrócić uwagę przy zakupie, jak powinien chodzić silnik, czy powinien chodzić cicho czy normalne są dla niego jakieś inne dźwięki?

 

wiesz ja ci powiem ze ciche to silniki nie sa to nie japonce motocykle nazwyczajniej cykaja jak zegarki słyszałem opinie ze ogolnie europejskie moto sa głosne ja mam KTM i on tez specyficznie cyka - Takie sa KTM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chodzi mi konkretnie, o ten egzemplarz - wydaje mi się że to moto bedzie się lepiej spisywać w terenie od DR, a cena jest bardzo zbliżona http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M170462

[/quote

 

Byles moze ogladc ten motorek? Jesli tak to napisz cos o nim bo z fotek to ladnie sie prezentuje tylko nie wiem jaki inne rzeczy w nim.

Jak w Husqvarnie rozpoznac silnik 350 od 400 i czym sie te silniki roznily oprocz pojemnoisci.

Edytowane przez rossi46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...