Skocz do zawartości

Trening na Torze Poznań


Tommi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale te doniesienia o przeciągającym się remoncie mnie stresują.

mi się wydaje że przy tej pogodzie co mamy to chyba dobrze że nic nie robią, jakby zaczeli coś kombinować mogło by wyjść tak jak na naszych ulicach a jak ma być coś takiego to już lepiej niech zostanie tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elegancko oba się ściągają bandziora juz obejrzałem

;) ludzie, nie wzorujcie się na tym, bo jazda widoczną na filmie kaleczę rzemiosło :arrow: własciwego toru pilnowałem godz. później, na kolejnym treningu; tu zużywałem slidery :D i wyczuwałem opony (pierwszy raz zamkniety przód).

Pogadaj może z Bandziorem, jest chyba na forum

pogadalismy, Tommi w razie co łap mnie na gg.

opis jednego wypadu Bandziora na Grandys Duo jest u nas na stronce w dziale imprezki

zapomniałes dodać pisany na gorąco, nieskromny opis :oops: nie liczyłem na wyprzedzenie kogokolwiek na torze, tym bardziej cieszy nierozbity motocykl i symboliczny puchar :banghead:

 

zainteresowanym torem polecam forum wyścigowe (trzeba się zarejestrować), w tym niezły film Marco 125 :

http://wyscigi.webd.pl/phpbb/viewtopic.php?t=1063

:D :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje do 15 - przyjezdzam na R1 do pracy - przebieram sie w garniak w biurze o 14' date='55 garniaka do szafy i na R1 o 15.25 jestem na torze ewentualnie o 15.30 [/quote']

:mrgreen: jest to obcja tyle że ja musze być autem w pracy ale będę się strał organizowac tak żeby mieć wtorki luźniejsz

dla mnie OK ale na 1h to bez sensu

ntak jak mówiłem wyłożyć tyle kasy na chwilkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, nie narzekajcie :arrow: aby pojeździć na torze muszę wziąć dzień urlopu, by dojechać 230km do Poznania ;)

po treningu trzeba jeszcze wrócić do domu, co nie zawsze jest sprawą oczywistą, gdy nie wozi się sprzętu na przyczepie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki' date=' nie narzekajcie :arrow: aby pojeździć na torze muszę wziąć dzień urlopu, by dojechać 230km do Poznania :P

po treningu trzeba jeszcze wrócić do domu, co nie zawsze jest sprawą oczywistą, gdy nie wozi się sprzętu na przyczepie :P[/quote']

 

mozemy sie zamienic :arrow: bede mial blizej nad morze i do czarnocina

:P a na tor to bede bral urlop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...