Skocz do zawartości

Kawasaki KLR 250


Rekomendowane odpowiedzi

to akurat byl kruciec ssanie ale chodzilo o mocowanie linki ssania na gazniku

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego KLR 250 zrezygnowalem, bo moim zdaniem to zbyt wysoka cena. jest na allegro KLR 250 z wiekszym przebiegiem, ale o 500 zl tanszy. poki co nie napalam sie, zbieram kase (mam juz 4200) i kupie cos sensownego na wiosne/lato

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,chciałbym się dowiedzieć coś więcej o tym motorze bo ciekawi mnie jak się sprawuje w terenie. Teraz jeżdze na DT80 ale jest dla mnie za słaba, dlatego też myśle nad czymś lepszym. Jednak nie mam za duzo kasy z tąd też zainteresowanie tym motorem.

Prosiłbym użytkowników o opinie. Dodam że moto używane byłoby jedynie w średnim i ciężkim terenie. Mam troche obawy o głowice. Psuła się komuś?

No i jeszcze kwestia mocy, czy nie zabraknie mi jej? Właściwie to ile KLR250R ma mocy? i jaki moment obrotowy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klr zablokowany ma 13kW co daje ok 17 KM, odblokowany ma juz 17kW czyli 24 KM.

moment nie wiem jaki jest w wersji odblokowanej, ale zablokowana chyba ma 27 Nm

 

vmax odblokowanej to 135-140, nie testowalem jeszcze na tyle swojego - najszybciej jechalem 120 i mi sie droga konczyla, a moto bez problemu pojechalby jeszcze szybciej.

w terenie spisuje sie super - lekki, zwinny. nie zapada sie jak jade przez jakies bagna czy blota tak jak jakies ciezkie 600tki.

waga 135 kg

 

na razie jeszcze mi nie wychodza dobrze powerslide`y, ale mysle ze to kwestia moich umiejetnosci a nie mocy motocykla

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hard enduro to sie chyba nie nadaje ,tu lepiej 2T wybrac albo mocniejeze 4T. KLR 250 ma cos ok 23 kunia

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hard enduro to sie chyba nie nadaje ,tu lepiej 2T wybrac albo mocniejeze 4T. KLR 250 ma cos ok 23 kunia

 

KLR 250 to raczej soft-enduro :clap:

lekkie, zwinne i przyjemne.

nie oszalamia moca, ale ladnie zbiera sie juz nawet od 3 tys obr. ma mocny dol co jest olbrzymia zaleta w porownaniu z 2T.

jezdzac w terenie trzymam swojego rumaka w przedziale 4-9 tys obr, a odkrecam do 9, gdy chce np robic powerslide`y :biggrin:

aha - max rpm to 12 tys, ale mi jakos szkoda zarzynac w ten sposob moje moto

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...