Skocz do zawartości

Honda VF750F silnik VFR - pompa paliwa sterownik


sebeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jestem posiadaczem hondy VF 750F z 88r z silnikiem od VFR 90r , poniewaz sam skladalem i przerabialem motocykl ,zostalem zmuszony do kilku zmian mianowicie ,zeby silnik pasował w rame trzeba bylo zmienic przednie zaczepy ramy.Po drugie przeróbka instalacji by smiagała z modułem zapłonowym od VFR i czteroma cewkami.Moim problemem jest sposob dostarczania paliwa do gazników oryginalna pompka paliwa byla spalona i nie mialem sterownika,więc aktualnie od bardzo długiego okresu czasu poszukuje pompki paliwa od VFR i sterownika........niestety nigdzie nie moge dostać .Szukalem na allegro giełdach itp chcialem nawet dobrac pompke od innego moto ale większośc handlarzy częsciami jak nie zobaczy kwoty 150zł nic nie sprzeda,a 150zł za nieoryginalną pompkę to chyba troche dużo.Moja prośba jest następująca moze którys z kolegów motocyklistów ma pompkę lub sterownik (VF750F,VFR750F) i chcialby go po jakiejs ludzkiej cenie sprzedac niech dadzą znać na GG 1413609 , lub maila ddtpv(@)op.pl .PS jesli ktoś by był zaintersowany moim przerobionym motocyklem ,smialo pisac maila lub na gg z przyjemnościa podziele sie doswiadczeniem w sprawie takiej przeróbki.Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze Cie zmartwic, ale to i tak tanio. nowy impulsator pompy paliwa kosztuje okolo 300 zeta, a sama pompa cos okolo 800:/ qmplowi padla wlasnie w rc24 i badalismy rynek. jak za uzywke za calosc zaplacisz do 200 to i tak jest ok. zeby bylo smieszniej musisz kupowac komplet, bo nie kazdy impulsator od vfr pasuje do innej, w rc24 byly 2 rodzaje (o tylu mi wiadomo), a w rc36 znam 1, wiec juz masz minimum 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to rzeczywiscie niezbyt tanio za sam silnik tyle nie zapłacilem :evil: , trudno bede szukał jakiejs uzywki , ale moja prośba jest nadal aktualna jesli ktoś miałby pompke ze sterownikiem lub samą pompke,sterownik od VFR750F RC24 , lub VF750F , to dajcie znac na mailoa lub GG ,będe ogromnie wdzięczny.Pozdrawiam Seba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj, na allegro jest troche czesci do vf. ja osobiscie kupowalem regler do vf (pasuje do vfr) i dalem za niego 80 zeta :mrgreen: jak bede w domu wysle Ci namiar na goscia, od ktorego go kupilem. on mial cala instalke elektryczna za 200 zeta, wiec impulsator+pompka wyjdzie pewnie duzo ponizej tej kwoty, a wiem, ze mial to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,pompe i sterownik zakupilem u jakiegos Pana za 120zl ,pochodzi z VF1000F ,po odbiorze zdam relacje jak i czy smiga :D ,ale jestem przekonany ze bedzie dzialac poniewaz jest niemalze identyczna jak w vf750f.Wszystkim ktorzy sluzyli mi rada i pomoca bardzo dziekuje .Seba

 

[ Dopisane: 22-02-2006, 22:26 ]

Witam ,pompa wraz ze sterownikiem od vf750f i vf1000f moze byc spokojnie instalowana w VFr 750 RC24 ,dziala bezproblemowo - przetestowalem ,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...