Skocz do zawartości

simson oplaca sie go remontowac???


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ma simsonka s50, pare ray juz pisalem co z nim jest(jest iskra ale zaslaba, pod prostownikiem odpala) wymienione w zaplonie: kondensator, fajka,przewody,cewki i dalej niepali niewiem czy kupywac jeszcze magneto i przerywacz to wtedy bylby caly zaplon nowy i na 99% by odpalil, ale nigdy niewiadomo. czy lepiej szukac kupca za 500-600zl??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mu cos w magnecie niepasowalo i je podszlifowa

 

Nie rozumiem takich ludzi naprawde :D, motor rozebral takie,to tak trzeba go zlozyc a nie ze nie pasowalo to uciąl w pizdu i po krzyku....:| Sory ale na nastepny raz nie dawaj wujkowi motoru bo coś podszlifuje i skonczysz na cmentarzu.

 

Pozdro!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal mnie się Ciebie robi, zakładasz 100 takich samych tematów i pie***lisz za przeproszeniem o dupie marynie i tak naprawde nie wiadomo o co Ci... poszukaj kupca, bo szkoda żeby motor się marnował w rękach kogoś kto nie umie się tym zająć ! nie mówie że trzeba umieć zaraz naprawiać ale trzeba się zainteresować.. kup sobie nówke jakąś będziesz jeździł do serwisu bo tak wygodniej.. jak się wkurze to sam odkupie od Ciebie tego simsona ! :D pozatym przejrzałem Twoje zdjęcia na bikepics, profesionalizm niczym h** kask tiger nawet się nie śmieje żenada :| , brakuje Ci osłonki na łańcuch a szkoda przydatna rzecz, ale te odwrócone kierunki nawiązują do najnowszych top trendów :? ale tak brudny moto bym nie wyjechał.. przepraszam że zapytam ale czy Ty tym simkiem w polu orzesz? :lol:

 

* - Strzałek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt ze wtedy na polach nim jezdzilem, ale mialem go 4 dni jak bylo robione to zdjecie wszystko przy nim jest zrobione przez poprzedniego wlasciciela jeszcze wtedy nic niepoprawialem, a kask taki dostalem. wlasnie niemam nikogo ze znajomych kto by mial zaplon porzyczyc zeby przynajmiej sprawdzic co jest nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żal mnie się Ciebie robi, zakładasz 100 takich samych tematów i pie**olisz za przeproszeniem o dupie marynie i tak naprawde nie wiadomo o co Ci... poszukaj kupca, bo szkoda żeby motor się marnował w rękach kogoś kto nie umie się tym zająć ! nie mówie że trzeba umieć zaraz naprawiać ale trzeba się zainteresować.. kup sobie nówke jakąś będziesz jeździł do serwisu bo tak wygodniej.. jak się wkurze to sam odkupie od Ciebie tego simsona ! Buttrock pozatym przejrzałem Twoje zdjęcia na bikepics, profesionalizm niczym h** kask tiger nawet się nie śmieje żenada Neutral , brakuje Ci osłonki na łańcuch a szkoda przydatna rzecz, ale te odwrócone kierunki nawiązują do najnowszych top trendów Confused ale tak brudny moto bym nie wyjechał.. przepraszam że zapytam ale czy Ty tym simkiem w polu orzesz? Laughing

TeRRoRystA Terrorysta spokojnie nie wszsycy są tacy cwani jak ty ale sa cwansi 8) Mpoze kolega sie tak nie zna i szuka pomocy 8) od tego jest forum;]Czepiaj sie privie a nie publicznie 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dibo, owszem pomoc znajdzie ale zobacz Ty ile takich samych tematów bądź podobny założył no nie oszukujmy się miałem racje i wcale nie jestem cwany tylko gadajmy jak facecie jestem Ciekawy kiedy kolega sprzeda tego simona za 10% ceny bo przy wysprzęglaniu złamie sobie pazonkieć i wtedy będzie larum na forum.. też miałem simsonka http://goldasek.w.interia.pl/siemek1.JPG wkurza mnie takie podejście poprostu :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...