Skocz do zawartości

Poszukiwani zmotoryzowani z Bydgoszczy !!


Sobich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ZA !! aby np przed majówką sie spotkac i wjechac tam już pełna kolumna a nie każdy z osobna. ! tylko czas i miejsce i jestem

 

[ Dopisane: 12-02-2006, 19:26 ]

może wybierzemy sobie jakiś klubik w bydgoszczy w okolicach starego gdńskiej długiej i tych rejonów w którym bedziemy sie spotykac teraz na piwko i pogawędki a w późniejszym czasie motorkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
może wybierzemy sobie jakiś klubik w bydgoszczy w okolicach starego gdńskiej długiej i tych rejonów w którym bedziemy sie spotykac teraz na piwko i pogawędki a w późniejszym czasie motorkami

Jest juz bardzo przyjemne pomieszczenie na ul. Kosciuszki 27, gdzie kazdy piatek ok 20 planowane sa spotkania motocyklistow. Zapraszamy wszystkich chetnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, trzeba bardzo szybko sie przemieszczac po osiedlu i nie zaczepiac przypadkowych przechodniow... Klub jest w dawnym budynku Kobry i nie jest to zaden lokal czy pub otwarty dla wszystkich - tylko motocyklisci wiec jak dotrzesz na miejsce to bedziesz juz bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam !!! wiosna powoli ale wita w bydgoszczy pierwsza przejażdzkę już zaliczyłem ale teraz widząć co dzieje sie za oknem to wymuszona tygodniowa przerwa. ale wracająć to robi sie ciepło więc zgłaszajcie sie nie ma co tracić czasu. za tydzień juz pewnie na dobre zaczyna sie sezon!! pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciezka sprawa - nie znam na tyle Fordonu...

Zapewne kazdy wie gdzie jest rynek w Fordonie, na rynku jest kosciol, to nie ten, jadac 100 m dalej, wzdluz muru wiezienia po bardzo nierownym bruku widac po lewej stronie drugi kosciol z czerwonej cegly i wysoka wieze - to ten !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...