Skocz do zawartości

Okolice Myślenic(Rabki) - endurowcy łączcie się


Rekomendowane odpowiedzi

ile mniej wiecej km jest z krk pod ten stok , z 60 - 70?

 

No ok 70 będzie, ale dojazd jest prosty. Tylko w Lubniu trzeba skręcić na Mszane Dolną, bo tak wg. mnie jest prościej trafić do miejsca docelowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 5 i 6 maja 2006 w Rabce na stoku narciarskim Polczakówka odbędą się zawody o nazwie KTM UPHILL CROSS.

Zawody polegające na slalomie równoległym pomiędzy tyczkami czterech motocykli pod stok narciarski. Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym, czyli: startuje czterech zawodników, pierwszych dwóch na mecie przechodzi do kolejnego etapu. Jako dodatkowe utrudnienie na trasie będą umieszczone skocznie oraz szykany. To będą pierwsze na świecie zawody tego typu.

Plan zawodów:

 

* 5 maja

o godz. 15 do 18 treningi

* 6 maja

o godz. 9 do 11 treningi

o godz. 12 start zawodów

o godz. 19 wręczenie pucharów i nagród

o godz. 20 After Party

Osoby kontaktowe:

 

* Daniel Rączka: 607 560 777, [email protected]

* Mikołaj Ruta: 512 283 424, [email protected]

 

W sumie fajnie było - niestety odpadłem juz w 1 rundzie zalatujać 3ci na mete :D . Fajna górka niema co. Jak zwykle mam sporo fotek i film. Moim zdaniem : Impreza była spoko , prowadzący był the best , atmosfera spoko lecz ani slalomu miedzy tyczkami nie widzialem ani skoczni żadnych ani szykan - czyli to był chwyt marketingowy. Organizacja średnia - przydały by sie listy z wynikami po pierwszej rundzie - niestety takich nie widziałem i nie było. Ok styknie.

http://www.myszono.neostrada.pl/UpHillCross/4.jpg

http://www.myszono.neostrada.pl/UpHillCross/6.jpg

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłem, fotek mam pare więc w miare możliwości wrzuce je na serwer :D .

Impreza fajna zwałaszcza że mój kumpel zajął 2 miejsce w klasie do 200ccm. Jedynie co mnie denerwowało to słaba organizjacja.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...