Skocz do zawartości

Okolice Myślenic(Rabki) - endurowcy łączcie się


Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy endurowcy, którzy chcą sobie polatać w terenie- legalnie, po moim prywatnym (duużym) lesie zapraszam do współpracy. Wymagania to brak wymagań :banghead: jedynie to żeby sprzęcik był conajmniej mocy DT80 bo będzie kaszanka :evil:.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Podhalu terenów w brud, Każdy z Nas dobrze zna swoją okolice, proponowałbym stworzenie na mapie jakiejść fajnej pętli enduro wykorzystując piekne nasze górki (oczywiscie z pominięciem Parków) mapy takie mozna byłoby zamieszczać na Forum i skorzystali by z tego także inni enduromaniacy...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Prouszam znowu temat naszyego spotkania :icon_razz: . Teraz bedzie impreza w Rabce, możeby się na niej spotkać i pogadać? Może ustalić jakieś terminy? Bo przyznam że samemu jezdzić mi sie nie chce.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe!! :icon_razz: witam kolege! Jak zobaczyłem ze dt80 i ze z Kasinki od razu pomyslałem ze predator_et to ten sam gość który kupił odemnie kask w Krk :-) chetnie bym kiedyś zaglądnoł do kasinki polatac po prywatnym terenie :-) Jak Cie zobacze w rabce (ja bez moto) to podbije to sobie pogadamy :icon_razz: pozdro!!

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe!! :icon_razz: witam kolege! Jak zobaczyłem ze dt80 i ze z Kasinki od razu pomyslałem ze predator_et to ten sam gość który kupił odemnie kask w Krk :-) chetnie bym kiedyś zaglądnoł do kasinki polatac po prywatnym terenie :-) Jak Cie zobacze w rabce (ja bez moto) to podbije to sobie pogadamy :clap: pozdro!!

 

Jaki ten świat mały. Widze,że na SX'a się przerzuciłeś :icon_razz:. No to teraz ostro pewnie śmigasz. Do zobaczenia w Rabce . Może wystartujesz ? W koncu jest na czym :biggrin:

Edytowane przez predator_et
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki startujecie w sobote na Up Hill Cross w Rabce? Może ktoś z was wie co tam konkretnie bedzie czekało na zawodników na tym stoku bo nasza ekipa 3 osobowa sie wybiera ale nie ukrywamy małeg strachu przed nieznanym :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniach 5 i 6 maja 2006 w Rabce na stoku narciarskim Polczakówka odbędą się zawody o nazwie KTM UPHILL CROSS.

Zawody polegające na slalomie równoległym pomiędzy tyczkami czterech motocykli pod stok narciarski. Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym, czyli: startuje czterech zawodników, pierwszych dwóch na mecie przechodzi do kolejnego etapu. Jako dodatkowe utrudnienie na trasie będą umieszczone skocznie oraz szykany. To będą pierwsze na świecie zawody tego typu.

Plan zawodów:

 

* 5 maja

o godz. 15 do 18 treningi

* 6 maja

o godz. 9 do 11 treningi

o godz. 12 start zawodów

o godz. 19 wręczenie pucharów i nagród

o godz. 20 After Party

 

 

Osoby kontaktowe:

 

* Daniel Rączka: 607 560 777, [email protected]

* Mikołaj Ruta: 512 283 424, [email protected]

Edytowane przez Gawron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...