Skocz do zawartości

Strona www o pojazdach terenowych


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to co ja jestem skazany na niewiedze w dziedzinie motoryzacji jezlei jezdze na skuterze??

Marius to co piszesz troche dziwne jest 8O

a ja jestem modem dzilow : Prawo, Wszystko o wszystkim, Nowinki, Humor, Skradzione wiec do tych dzialow chyba nie trzeba błyszec wiedzą :D

a zeby znac sie na enduro trzeba miec endurowca?? :|

pierwsze słysze :mrgreen:

Przeczytaj opisy motocyklow : BMW Hp2, Gas GAs Rookie, Pampera, i triala to powiesz mi czy sie zgadzasz?? oka?? Chyba nie mam pojecia jak niewiem co to np. wahacz :mrgreen: buhaha

 

[ Dopisane: 07-02-2006, 15:04 ]

a te opisy to na napisalem...

a więc sluchajcie SKUTERZYŚCI !!

Nie mozemy nic wiedziec o enduro. Jestesmy na to skazani :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj swoje posty w dziale Brudne fotki itp. Znaczy juz nie przeczytasz bo skasowane wszystkie ale tam popisales sie wiedza na poaczatku a jestes tu 2 miesiace i juz tyle wiesz zeby artykolu pisac. "Strona o pojazdach terenowych" chyba mowi samo za siebie. A niektorych tam postow sie czytac nie da, nawet nie mowie o smianiu sie. Zal sciska. A pozniej po*eby czytaja takie bzdety i .... A juz nic nie bede mowil. Zycze powodzenia.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom ale kiedy to było...

teraz juz nie pisze głupich postów.

I te opisy chyba są mądre. Przeczytaj i znajdz jeden błąd to możesz mowic ze sie nie znam.

Sam je pisałem :!: :!: :!:

nie znasz mnie to nie pisz!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiesz mi ze Ty pisales opis HP2..... Przeciez te opisy sa po prsotu sciagniete a ze je wyslales nie znaczy ze sa Twoje. Miales w ogole kontakt z tymi moto ?

 

Czy jestes skazany na niewiedze ? Nie ale nie zawsze wystarcza tylko teoretyka a w czyms bezobslugowym udajacym moto nie zdobedziesz praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ja te opisy napisalem!!

 

Miales w ogole kontakt z tymi moto

nie mialem dlatego nie byl to test tylko opis :!: i nie trzeba znać ten motocykl tylko mieć o nim info!!

Heh smieszny jestes... są to moje opisy i sam je pisałem. Szukałem info o tych motorach i pozniej napisałem o danym motorze info. Wiesz tak sie składa ze troszke znam sie na motorach, a jezeli nie wiem czegos to pytam sie znajomych lub dziadka( on napewno lepiej sie zna od ciebie)

ale zeby pisac opisy nie trzeba miec styczności z danym moto( nie wiesz to nie pisz)

I ja jestem modem dzialow w ktorych nie trzeba włysnąć wiedzą o

enduro :)

I ja pisze opis, pozniej sprawdza go znawca enduro i wrzuca na stronke :)

dobra skończ to wszystko bo to jest bez sensu :mrgreen:

heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zeby pisac opisy nie trzeba miec styczności z danym moto( nie wiesz to nie pisz)

Jak to k*rwa nie? Dziadek Ci powiedzial ze SXF sie spoko prowadzi i dobrze ciagnie jak na ćwiartke 4t?

 

Pozatym masa błędów w tych opisach jest. Jeszcze ktoś uwierzy że SX-f 17000 kreci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...