Skocz do zawartości

Yamaha R6 jako pierwszy moto, ale...


Rekomendowane odpowiedzi

yamcia niedowiemy sie jak to z tym bedzie ja osobiscie zycze ci wymarzonego sprzetu. Jeśli masz rozsondek to nic ci sie nie stanie mam nadzieje ze takowy instynkt posiadasz :banghead: polecam kupienie byle jakiego sprzeta aby teraz sobie pośmigać i coraz bardziej ponapalać się na R6 wiem z autopsji że marzenia się spełniają więc licze na Ciebie ze wpadniesz kiedyś do torunia na swej Yamaszcze i trochę się pościgamy pozdrawiam

 

StreetFighter

 

Stunt Bikers Toruń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamcia niedowiemy sie jak to z tym bedzie ja osobiscie zycze ci wymarzonego sprzetu. Jeśli masz rozsondek to nic ci sie nie stanie mam nadzieje ze takowy instynkt posiadasz :) polecam kupienie byle jakiego sprzeta aby teraz sobie pośmigać i coraz bardziej ponapalać się na R6 wiem z autopsji że marzenia się spełniają więc licze na Ciebie ze wpadniesz kiedyś do torunia na swej Yamaszcze i trochę się pościgamy pozdrawiam

 

StreetFighter

 

Stunt Bikers Toruń

 

Dzieki :banghead: mam zapału i to duzo, co do marzeń ktos powiedział coś mocnego " jesli marzenie bardzo mocno pragniesz dojdziesz do celu dążąc nawet po trupach nie nawisci" i caly czas sie tego trzymam :evil:

 

P.S jak bedziecie mieli jakieś pytanko dotyczace wszystkiego zwiazane z torem, a nie będzie sie wam chcialo wchodzic na strone www toru to piszcie mi na pw, odpowiem jesli bede wiedzieć lub dowiem się i wam odpowiem

 

Pozdrawiam

 

.:Młoda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakich barwach chcesz ta R6 kupic ?? a marzenia sie spelniaja... trzeba tylko mocno chciec :mrgreen: :)

 

Chce w niebiesko czarnych, wiem a raczje domyślam się, że marzenia sie spelniają, tylko narazie potrzebuje czasu siły i enregi, a przedewszystkim pracy, zeby moje malenstwo kupić:) ale uzywane rzecz jasna bo na nówke moge sobie jedynie popatrzeć na wystawie... :roll:

Pozdrowienia

.:Yoshi-Młoda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamcia R6 to dosc daleka przyszlosc jak wnioskuje z Twoich postow, zastanow sie - masz 16 lat - moze dobrym motywem jest zrobienie A1 i rozpoczecie motocyklowej kariery na jakiejs przyzwoitej 125ccm??? nie ma co sie napalac na to co bedzie za kilka lat, tak mysle - mozna marzyc - nawet trzeba - ale mysle ze teraz nie sa Ci potrzebne rady typu "kup", "nie kupuj" - nie maja one teraz sensu. pomysl nad A1 i mniejszymi, tanszymi sprzetami na ktorych nabierzesz doswiadczenia (zacznij chocby od motoroweru).

 

co do starego jak swiat tematu doswiadczenia wzgledem pojemnosci (mocy) motocykla. z wlasnego, dosc krotkiego z racji mojego wieku, doswiadczenia - napisze tak:

najlepiej na coraz wieksze pojemnosci przesiadac sie stopniowa (tu Ameryki nie odkrylem :)), nie ma bata zeby 17 latek ujezdzal bandita 1200 na dluzsza mete z OCZYWISTYCH wzgledow ktorych jest mnostwo, denerwuje mnie tez jak czytam ze jak by teraz mial 600 to by jezdzil jak kamikadze - chodzi o to ze przyznaje sie do tego ze nie mial by na tyle rozsadku do sportowej 600 czy o to ze czuje sie dostatecznie dobry bo przeciez ma duzego bandyte?

w kazdym badz razie - uwazaj na siebie jak zmienisz tego olbrzyma na "mała" 600 ccm, ktora przyspiesza do 100 km/h w troche ponad 3 sek.

 

zeby nie byc goloslownym - nie wspominajac o 3 letnim tluczeniu sie mala Jawa "mustang" :) - przejechalem troche ponad 12 000 km na Hondzie CM (125 ccm) - wczesniej zdajac A1 - na ktorej jak mysle nauczylem sie troche (np. pokory - mowie tu na przykład o starannym przygotowaniu sie do wyprzedzania, poniewaz co jak co ale 125 przy 80 km/h nie za dobrze sie zbiera). to doswiadczenie zostalo mi do dzis, i czerpie z tego przy ujezdzaniu i poznawaniu mojego nowego motocykla do ktorego mam ogromny respekt. rownoczesnie wiem, ze moje umiejetnosci zachowania sie na drodze wymagaja ciaglego rozwoju, i tak naprawde to dopiero poczatek drogi. a droga ta mozna isc na przod tylko i wylacznie jezdzac, jezdzac i jezdzac...

 

P.s. kiedy przyjdzie ta wiosna?!?!?!

Z moto-pozdrowieniem

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasiliy Wiesz nie każdy ma fundusze operacyjnye bez granic bądż, co bądz mam zamiar sama uzbierać na moto i prawko, małe pytanie Dlaczego robić teraz tylko A1 :) skoro na przełomie marzec-kwiecień 07r Będe robic prawko A i B jednoczesnie :?: :| Mam prawie 17(w kwietniu ;)

 

nowakPo czym wnioskujesz że sa wolniejsze, przeciez tylko plastik jest innego koloru a reszte ma takie same (chyba, ze sie myle to prosze mnie oświeć :roll: może czegos nowego się dowiem ( nie mam zamiaru kupowac tego nowszego modelu poprostu sieknąc sie można z wyglądem :) a jak bedzie szlif to tylnemu zadupkowi mówimy papa, chyba widziałeś nową szostkę?)

 

Pozdrawiam

.:Młoda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasiliy Wiesz nie każdy ma fundusze operacyjnye bez granic bądż, co bądz mam zamiar sama uzbierać na moto i prawko, małe pytanie Dlaczego robić teraz tylko A1  skoro na przełomie marzec-kwiecień 07r Będe robic prawko A i B jednoczesnie   Mam prawie 17(w kwietniu
no ja tam nie wiem w ktorym miesiacu 17 roku zycia jestes :) - byc moze juz Ci sie nie oplaca robic A1 aczkolwiek to caly jeden sezon wiec mozna natluc kilometrow - ale biorac pod uwage ze prawko zdrozalo to rzeczywiscie moze lepiej sie wstrzymac... to moze zaczniesz od motoroweru - moze jakiegos japonskiego albo Simsonka?

zrobisz jak uwazasz. co do funduszow to moze juz powinnas zaczac sie zastanawiac jak odlozyc w mlodym wieku na R6 skoro ja mowilem tylko o 125ccm ktora mozna kupic za ok. 3000 nie mowiac juz o cenach motorowerka... (tak wiem, realista ze mnie do bolu).

 

Pozdrawiam

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vasiliyO Fundusze jako tako sie nie martwie w tym roku zaczynam pracę na torze (grosze bo grosze, ale będą) a jak sie dobrze zakręce koło jakis firm motocyklowych to kto wie, czy nie bede w jakimś serwisie :?: <= co do tego jestem bardzo pozytywnie zakrecona :mrgreen: dobra może komus na wiosne ogródek przekopać? :mrgreen: (ale tak w marcu jeśli mogę) Grosz do grosza i bedzie kupa grosza, no moze rodzice wyłożą pare groszy z zaskórniaka? Mama cos tam wspominała że kilkanaście tys może mi wyłozyć he he, ja część kasy, mamuchna no moze ojciec cos dorzuci przy okazji;) ,ale moto i tak bedzie bardzo szanowane przez moją osobe :) Reespeckt totalny

 

.:Młoda:.

 

P.s Wiecie, co zastanawiam sie dlaczego ludzie, ktorzy maja moto ot tak na zawołanie(bo rodzice fundowali) w ogóle go nie szanują, tylko katują moto jakby był to jakaś zabawką, która sie popsuje i do wyrzucenia, a ludzie, którzy dążyli do kupna wymarzonego moto i kupią go po jakimś czasie, chuchają na nie i dbają tak, zeby przysłowiowy włos z glowy nie zleciał. Hm może dlatego, że praca i pokora daje dużo do myslenia, nad zachowaniem do rzeczy, na ktore samo sie zarobiło... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nowakPo czym wnioskujesz że sa wolniejsze, przeciez tylko plastik jest innego koloru a reszte ma takie same (chyba, ze sie myle to prosze mnie oświeć :roll:

 

czerwone sa szybsze !!! Nie mow ze nie wiedzialas?? 8O 8O 8O Maja 5HP wiecej i co najmniej sa o 10KM/H szybsze ! :twisted:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce w niebiesko czarnych' date='[/quote']

 

jak niebiesko-czarna to smialo kupuj na 1 moto... sa wolniejsze :P :P :evil: :mrgreen:

Padłem :lol: Pod stół :lol: :lol: :lol: :lol: :D I wstać nie mogę :lol: :D Uznanie i szacunek dla kolegi ;) Dawno się tak nie uśmiałem... a miałem taki smutny dzień :!: I znowu nici z depresji :twisted: :lol: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...