Skocz do zawartości

2006.01.29 Zamojskie - meldowac sie - sezon tuz tuz ;)


Zgrywus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Melduję się.

 

Do Tomaszowa wpadnę pewnie na wiosnę ze dwa razy (do rodziców), a potem moto idzie na kołki. Będzie trochę wymian, delikatny tunning i na wakacje znowu w trasę.

 

Mam w palnach obskoczyć Bieszczady (2-3 dni). Na pewno też całe Roztocze (z międzylądowaniem w Tomaszowie).

Terminy - wakacyjne.

 

Pozdrawiam wszystkich ziomków. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrywus: świetnie, odezwę się, gdy będę w okolicy. Zrobimy rundkę po Roztoczu :D. Co dwa Intrudery to nie jeden. 8)

 

Odnośnie "sąsiedniego" wątku: na trudzie jeżdżę od marca ub.r. więc też dopiero rozpoznaję sprzęt. Jeżeli masz jakieś pytania - postaram się odpowiedzieć. Są na tym forum także intruderowcy z dużo większym stażem. Sam ich podpytuję, gdy mam wątpliwości. :D

 

Pisz śmiało na gg albo prv.

 

Pozdrawiam,

 

PS. Polecam serwisówkę do VS700 (600 stron): http://www.megaupload.com/?d=EE7IGMQQ

(dzięki uprzejmości Mo$ue)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ths Marku :D serwisówke juz mam, ale moze ta lepsza, a tak przy okazji gdzie serwisujesz swoja maszynę czy gdzies w w okolicy? - pamietaj !!! jak bedziesz w Tom i sie nie odezwiesz to masz przegwizdane... :D obowiazkowo zapraszam na kawusie itp :D - pozdrawiam i szybkiej wiosny zyczę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hi Zgrywus.

saVAŻKA żony w tym tygodniu będzie zrejestrowana, mój zapek najpóżniej za miesiąc powinien śmigać. myśle że na wakacje powinniśmy troche nawinąć asfaltu na koła.

zdrówka

A tak na marginesie to szukam jakiegoś manuala do SAVAŻKI???

macie coś może Panie Zgrywus???

heja

Edytowane przez zapek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...