Skocz do zawartości

Dodge Challenger


Bartekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeden z klientów Toruńskiego salonu, zamówił właśnie nowego GT 5.0 rzekomo na testy. Zaliczka zapłacona, fura jest. Rozwalił się na barierce energochłonnej po przejechaniu 2 km. Szkody duże, zapłacił całość (albo wciąż spłaca).

Niemożliwe autko jest na pewno ubezpieczone.

Co roku Harley organizuje przejażdżki na swoich nowych modelach.

Wystarczy prawko i se śmigasz .

Idziesz do salonu wersja testowa modelu i masz na 1/2 dnia .

Jedyne koszty to paliwo.

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ..... przed zamówienie Prosiaka, zaproponowano nam jazdy próbne, podjechali takim Modelem jakim była zainteresowana Żona pod dom, Żona poszła, pojeździła z Panem i było spoko. Za jakiś czas jak Teściowa chciała zamówić Porsche Macan ...... to podobnie było, podjechał Pan autem z tym samym silnikiem i Mama poszła, pojeździli i było ok. Żadnych zaliczek, zamówień, kaucji itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe autko jest na pewno ubezpieczone.

Co roku Harley organizuje przejażdżki na swoich nowych modelach.

Wystarczy prawko i se śmigasz .

Idziesz do salonu wersja testowa modelu i masz na 1/2 dnia .

Jedyne koszty to paliwo.

 

Podpisując umowę odnośnie testowania na torze nowego Mustanga był punkt o odpowiedzialności wypadkowej. Rozbijesz, ściągają z Ciebie kasę. Nie pamiętam czy były podane dokładne sumy, czy procent od wartości. Nie chcę skłamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Podpisując umowę odnośnie testowania na torze nowego Mustanga był punkt o odpowiedzialności wypadkowej. Rozbijesz, ściągają z Ciebie kasę. Nie pamiętam czy były podane dokładne sumy, czy procent od wartości. Nie chcę skłamać.

No nie chce mi się wierzyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło mnie jest dość duży salon Audi i kolega który jest technikiem w Policji jak był tam na kradzieży felg widział tam R8 .

Kurcze nie jeżdżę tam swoim A3 na serwis bo mnie nie stać .

Ciekawe czy udostępniają na jazdę próbną ?.

Sprawdziłem na necie już nie maja .

Edytowane przez anakin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym dobre fury można przetestować biorąc z "parku prasowego". Ostatnio dzięki temu mogłam tydzień powozić się Lexusem LS 600h L. Cudowny hotel na kółkach.

 

Gdzie moja ćma? Mam po nią przyjechac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...