Skocz do zawartości

Iława....


Blinek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc moi drodzy. Z tej strony rodowita Iławianka z krwi i kości :mrgreen:

Misteczko jest super ale niestety tylko latem, w zimie nic tam się nie dzieje. Ludzie są bardzo biedni a bezrobocie sięga 50%. Kiedyś to miasteczko tętniło życiem, niestety zakazy które porobiono zniechęciły turystów a osoby wynajmujące kwatery przez okres lata chcą zarobić na najbliższe 10 lecie. Także polityka w tym mieście całkowicie zniszczyła turystykę. Mieszkałam w tym mieście przez 28 lat i niestety widziałam jak z fajnego miasta zaczęło robić się rumowisko. Latem są imprezy w muszli koncertowej ale niestety tylko do 24 bo ludziom muzyka przeszkadzała :buttrock: nad jeziorem aby sobie popływać i pogrzać dupsko na plaży trzeba wybulić kaskę bo prywaciarze pozamykali swoimi posesjami dostęp do jeziorka. Jest coraz gorzej, motorówki mają już tylko wyznaczony pas do pływania a skutery są całkowicie zabronione. Oczywiście nadal największą frajdę mają żeglarze bo dla nich cały Jeziorak jest udostępniony. Przykro mi o tym pisać ale dziś większość ludzi już tam nie jeździ bo prawda jest taka, że za te same pieniądze spędzą wczasy w Chorwacji lub Hiszpanii. Polska przestała być atrakcyjna i to nie z powodu braku jakichkolwiek widoków czy przepięknych miejsc lecz z powodu zachłanności polaczków :(

Pomimo wszystko zapraszam jednak do Iławy, co roku jest organizowany zlot motocyklistów, więc może wspólnymi siłami uda nam się cokolwiek w tym mieście zmienić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w ilawie najblizszy polmozbyt z czesciami do mojego ukochanego simsonka :D Ogolnie fajne miasto . Mieszkam w lubawie jest to powiat ilawski i mamy fajne poczatki tablic "NIL" Jak bedzie oragnizowany ten zlot to dajcie znac na forum moze wpadne. Nawet widzialem z ilawy duzo osob na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Co do zlotu w Iławie, to juz niestety nie jest organizowany :cry: . A szkoda, bo był naprawdę świetny. Miła rodzinna atmosfera, park maszyn, zero ludożerki. Na tym zloccie obowiązkowo trzeba było być. Szkoda że iławski Boxer zaprzestał organizacji tej wspaniałej imprezy. Pozostały zdjęcia i wspomnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wlaśnie dziś rozmawiałem z sąsiadem i powiedzial, że tym co organizuja w Iławie zloty juz im się nie chce, ale mówił, że by chcieli zrobić jubileuszowy juz 10 i na tym zakonczyc. No szkoda trochę, ale za kilka lat myślę, że więcej bedzie takich miłośników jednośladów,że bedą chcieli organizować nowe zloty.

Dlatego jeszcze nie wiadomo,czy się odbędzie. Jak coś to dam znać.

POzdro. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...