Skocz do zawartości

50 cz 80?


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witka,

jestem tu pierwszy raz, bo tydzień temu pierwszy raz przejechałam się z psiapsiółą na virażce. Szok. Odezwał się we mnie jakiś zew. Nie mam wiele kasy, ale chcę coś kupić za 3.000-3.500, żeby się nauczyć. nie mam też prawka kat. A, tylko B. Pomyślałam o 50 żyłowanej do 80 na początek - ten sezon. Mam jednak duże wątpliwości co do modelu - podobają mi się czopery, ale pierdzący czoper 50 to chyba śmieszne, nie? Ew. pomyślałam o aprilii rs lub nsr? Help me please a.s.a.p., bo ja działam na spontana i muszę już.

Pozdrawiam wszystkich gorąco. Narka.

Gusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę - poświęć troche kasy na prawko A, pojeździsz jakąś fajną 250 tką :), zdasz egzamin a wtedy pomyśl o jakimś większym sprzecie.

Sorrki, że pytam, ale liczba "26" w nicku to Twój wiek? Bo jeżeli tak, to zapomnij raczej o motorowerze, szybciutko Ci się znudzi. Prawko to podstawa, potem można szukać maszyny - przejrzyj tez dział "Motocykle" oraz "Co kupic i jak kupić" z naszego forum, tam jest sporo cennych wskazówek.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia ile ty masz lat? jak masz 26 to zdawaj na prawko a jak masz 18 czy 19 to mozesz motorowerkiem posmigac ;D

 

pomyśl ile ona moze mieć lat agusia26wawa!!!! ciekawe co znaczą te liczby w nazwie???? :roll: :roll: :roll:

 

ja tez jestem za przynajmiej sobie pobrykasz jakąs 250 a to jest juz coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki wielkie za Wasze zdania.

Jestem typem niepokornym. Z dziką rozkoszą zrobiłabym sobie prawko A i kupiła 250, nawet nie zastanawiałabym się 5 sekund - gdybym miała wolną kasę. Nie boję się, jeździłam, hahaha raczej próbowałam jeździć na 535 virago koleżanki, ale zwyczajnie nie mam kasy na nic więcej poza motorem z małą pojemnością (tanim). Prawko zrobię - napewno i kupię sobie chociaż 250 - ale dopiero na przyszły sezon. TERAZ, JUŻ CHCĘ jeździć, a jedyne na co mam możliwości to coś bez prawka i małego=taniego.

Co do wieku, to obecnie skończyłam już 27 lat. I doskonale wiem, że taki mały "popierdek" (bez obrazy) nie zadodwoli mnie na długo - ale na ten pierwszy sezon w życiu myślę, że będzie ok. Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma - masło maślane ale z sensem.

Cze

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...