Skocz do zawartości

Pierwszy motor - Shadow 125 - czekam na sugestie


Gość Barnaba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, może więc krótko o sobie:

Jestem z Kraka, mam 16 lat. Jestem właśnie na etapie kupna pierwszego motocykla. Mój wybraniec to Honda Shadow 125ccm.

Zdjęcia są poniżej...

 

Chciałbym prosić forumową brać o opinie na temat tego motocykla. Facet, który mi go chce sprzedać twierdzi, że maszynka jest sprowadzona z Niemiec i służyła dotychczas do tzw. "małej turystyki" :D

Ciekawe, czy to prawda.

Cena tego motocykla to 7999zł, Niezarejestrowany, przebieg 7.000km...

Stan salonowy, etc...

 

Jeśli moglibyście dać mi jakieś wskazówki, czym się kierować kupując motocykl. Tzn, jak nie dać się zrobić, krótko mówiąc, w konia...

Byłbym bardzo wdzięczny. :D

 

[ Dopisane: 30-12-2005, 20:47 ]

motor14wp.jpg

 

[ Dopisane: 30-12-2005, 20:50 ]

A to inne zdjęcia, jak ktoś jest zainteresowany:

 

motor25ka.jpg

 

motor30tm.jpg

 

motor41yp.jpg

 

Jeszcze raz z góry dzięki za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna sztuka. Jest to 4takt a przebieg mały więc małe prawdopodobieństwo, że ktoś kręci wała. Z tego co wiem silniki bardzo wytrzymałe. Ale zawsze pasuje podjechać z jakimś mechanikiem etc. P.S. Bardzo ładna:) dawniej sam chciałem kupic sobie takiego chopperka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rad na forum jak ustrzec sie przed kupnem miny byly setki. A moim zdaniem jazda po sprzeta z jak najwieksza liczba osob ktore sie znaja w temacie to jedyny sposob zeby zminimalizowac kupno miny. Sprzecik wyglada fajnie, czyli samochod, przyczepa jak najwieksza liczba znajomych bikerow w samochodzie i jazda :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z jakims forumowiczem z karkowa, moze by pojechal go obejrzec. Ja bym Ci mogl pomoc ale troche daleko mam w Twoje okolice. Ewentualnie jak nie masz znajomego bikera to moze ojciec ma znajomego mechanika (nawet samochodowego). Bo ja jestem zdania ze po pierwsze moto, albo jak sie nie zna na sprzetach to lepiej wogole nie jechac bo potem mozna sie przykro zawieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za radę. Pasuje teraz zrobić akcję:

 

FORUMOWICZ Z KRAKOWA PILNIE POSZUKIWANY

hje hje hje :twisted:

 

A serio to jeśli ktoś jest z Krakowa, jest pełen wolnej woli i współczucia dla nieobeznanych z motocyklami, to może mi wyśle wiadomość na priv? Za te przysłowiowe "parę piw" można by odbyć wycieczkę obejrzeć ten motorek... Byłbym zobowiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...