Skocz do zawartości

Yamaha Blaster


Rekomendowane odpowiedzi

heh a kto tu napisał' date=' że nie kupisz za 4-5 tysi?? niestety coś ci sie pomieszało chłopaku i nie dowiedziałeś się o tym z naszego forum !![/quote']

 

Niestety nie masz racji, bo gdyby quadbike nie podał by mi linków do forum atv, nie miał bym tej cennej informacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie blastera to zalaczam moja druga jazde na tym sprzeciku no i jest tez gleba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!naprawde jest to smieszna zabawka podstawowa wada to cena

 

http://s63.yousendit.com/d.aspx?id=1ODRIN4...8823ZBJ1VAP7EAN

 

[ Dopisane: 31-12-2005, 18:48 ]

i tak nie ma jak to dwa kola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co taki temat zakładac w takim razie?

P

oto że dzięki temu' date=' tematowi sprawa została postawiona jasno. Dowiedziałem się o wadach i zaletach tego quada i teraz wiem że poprostu mnie na niego nie stać, myślałem iż uda mi się kupić coś za 4-5tys. Jednak niestety jest to niemożliwe. Mam nadzieje że z informacji na temat Blastera skorzystają także inni użytkownicy.

 

Przeginasz!!!

 

Masz racje - PRZEPRASZAM.

 

Wszystko w porządku?

Dominikowi przyznajesz racje, a mi nie pomimo tego, że chodzi nam o to samo :lol: 8)

Dobry jesteś.

Szczęśliwego nowego roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku?

Dominikowi przyznajesz racje, a mi nie pomimo tego, że chodzi nam o to samo Laughing Cool

Dobry jesteś.

 

Ty chyba masz jakiś kompleks...

Może to forum pozwoli Ci się wykazać w 100%: http://4girls.pl/modules.php?name=Forums&f...viewtopic&p=270

 

 

 

 

 

Możesz dać mi jakieś rady na temat tego jak zassać ten plik :?:

Klikam "dwonload now" i musze coś wpisać, problem w tym że nie wiem co :roll:

 

 

Szczęśliwego nowego roku :P

Tobie i wszystkim użytkownikom forum również wszystkiego najlepszego w 2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

coby nie zakladac nowego tematu to sie sam tez podpytam. Tylko nie krzyczec ze odswiezam temat ;)

 

Tak wiec moj tata chce kupic quada. Przeznaczyc mozemy na niego ok. 25tys. zł, z tym ze w tej cenie musi byc homologacja. Myslelismy o :

 

1)yamaha YFZ350 Banshee ; 2T, 50KM;

2)yamaha YFZ450 Extreme Sport; 4T ,50KM;

3)yamaha Raptor 350R,4T,27KM..... :roll: , troche mało kucyków...

 

Znacie jakieś konkurencyjne quady? Coś powinno być w tej klasie pojemnościowej i mocowej. Chodzi o quady sportowe, a nie przeprawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...