Skocz do zawartości

ECM zaczyna swoją działalność ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Rów nie był przyjemny :? Z powodu, iż po obu stronach banda była tak samo wysoka. Gdyby była niższa, bądź jechałbym szybciej(łatwo powiedzieć...) to może bym przeskoczył cały, a tak to strasznie wyrzucało do przodu jak tył dotykał ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroboj witam! ja jestem dobrym znajomym ola (twojego brata) razem z nim ja i miszcz i rozek bartek na mazury pod litewska granice ganialismy i takie tam ;) olo jeszcze honda xr 500 o ile mnie pamiec nie myli. ja jezdzilem GPX 600R granatowy na oczojebnych seledynowych felach 8) obecnie bez moto (w posiadaniu weterana BMW R4 z '34 w 80% odrestalrowany)ale na przyszly sezon planuje firblade.. ale czas pokaze.. dobrze ze bakcyla bo bracie przejales.. hehe.. oby tak dalej.. jeszcze raz pozdro i do zobaczenia na trasie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i rozek

 

nie pamietam, no coz starosc nie radosc :mrgreen: :mrgreen:

 

a tak na powaznie, to u mnie w miescie nikt na enduro nie wymiata, a chetnie bym poogladal, tym bardziej ze daleko nie mamy do siebie :)

to moze jakies spotkanko w sezonie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rożek z małkini smigal dnieprem z koszem :) take sklerozy nie masz

jezeli chodzi o spotanie w sezonie to czemu nie, mozna pogadac i posmiac sie i troche powymiatac :twisted: ale ja jeszcze nie mam na czym :cry: ale jak dorwe Bladego to uuuuuuuuuuha!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

enduroboj witam! ja jestem dobrym znajomym ola (twojego brata) razem z nim ja i miszcz i rozek bartek na mazury pod litewska granice ganialismy i takie tam Smile olo jeszcze honda xr 500 o ile mnie pamiec nie myli.

Mój brat ma na imie Karol :) A wcześniej miał Honde XL600RM. Teraz ma czarno-srebrnego fajera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPX 600R granatowy na oczojebnych seledynowych felach

 

Coś takiego pamiętam' date=' to było bardzo głośne ;)

 

Rożek z małkini smigal dnieprem z koszem

 

Tego też znam :)

 

 

bartek

 

Czy może mowa o Bartku Witkowskim? Qrcze jaki ten świat mały :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDUROBOJ

wiem ze twoj brat ma na imie Karol.. z ta honda nie bylem pewien modelu ale tez na niej jezdzilem na malkinskich legach :)

 

O-L-O

mowa o bartku witkowskim - tak swiat est maly! a moj GPX byl zajebiscie glosny bo mialem w nim racingowego LASERA razem z kolektorami ze wszystkimi bebechamiprosto z toru heheh policjanty malo nie osiwieli ze zlosci hehe POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon narazie się skończył, nie z powodu śniegu, ale Enduroboj szuka nowej maszyny, a ja wymieniam już drugą dętke. Następny film chcemy zrobić lepszy, czyli potrzebujemy sporo czasu na nakręcenie materiałów, na montaż... Prosimy o cierpliwość, a wynagrodzimy to wam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...