Skocz do zawartości

Simson S60&Tgb Orion-Film SSR


DiboS60
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że sam żadnego filmu nie pokazałem i wiele więcej też nie umie niż Wy, ale nie którzy to chyba nie widzieli jeszcze jak potrafią jezdzić skutery. Na filmiku jest pokazane tylko zwykłe wheelie które kiedyś było "czymś" a dziś już to nie wystarcza...

Oczywiście fajnie Wam to wychodzi (respect dla kola na Simsonku, nieźle wymiata jak na Simsona), fajnie poskładany filmik, muza też, ale moja rada na przyszłość jest taka, żebyście następnym razem urozmaicili troche Wasze pokazy.

W skali od 1 do 6 oceniam na 4 :D

Podrzuce Wam kilka pomysłów od najlepszej grupy na świecie OWT:

- wysokie wheelie (bari nie bój się, na filmie widać, że masz jeszcze spory zapas, ściągniesz błotnik i będziesz miał jeszcze większy):

snapshot17kc.png

- a do tego potrzebujesz 12' bar'a:

snapshot28al.png

- Stand-up też jest bardzo popularny, łatwy i efektowny:

snapshot33dt.png

- no i endosy lub chociażby stoppie:

snapshot53zh.png

No :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to mi sie podoba ;D dzieki ze mowisz co mam jeszcze poprawić:P Cenie to bardzo:DCo do jazdy na stojąco na siedzeniu to na 2 poprzdnich filmach jest to;]HEh nastepnym razem polatam na kole na 2 biegu :D ale narazie lipa wczoraj mialem szlifa :D :) gdy wbilem 2 bieg na kole ;) Dlatego wole startowac z 2 biegu i potem sie juz w zmienianie nie bawic tylko tylko ze tak to moge sobie pozwolic na jazde na stojąco startując od razu z 2 :P Heh dzieki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olej_MPK my to wiemy :D jestem tego swiadom ze jak narazie w porownainu do prawdziwych STUNTMANOW na skuterach to mi jeszcze dalekooooo :D Tak naprawde za jazde na 1 kole z hamulcem , balansem wzielem sie od paru tygodni , ale musze stwierdzic ze juz mi na dzien dzisiejszy idzie lepiej niz na ostatnim filmie :) W najblizszum czasie nagramy to :twisted: Pozatym urozmaice cos z roztawionymi nogami (nie wiem jak to sie nazwya profesjonalnie :-D ) , kleczac na siedzeniu itp :P A co do stania na siedzeniu to robilem to ale cos mam ostatnio luzy na przodzie i nie moge tego zrobic bo odrazu mi kierownica lata :cry:

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...