Skocz do zawartości

13 letni stunter!


enduroguy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tych ewolucji jakie on wykonuje jak na swoj wiek to sie po prostu opisac nie da. jak to juz powiedzieli, panuje nad tym motocyklem jakby wazyl jakies 30kilo... szacuneczek..

mam nadzieje ze kiedys naucze sie chociaz w polowie wykonywac to, co on teraz robi.

swoja droga tez nie lubie jka ktos na maszyne zgania, ale niekazde moto nadaje sie do takich rzeczy. od niego faktycnzie duzo zalezy...;/ kasa, kasa i jeszcze rtaz kasa- to jets potrzebne. bo byle jakim moto takich rzeczy sie niestwety nie zrobi. poza tym motywacja...

i w droge:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tych ewolucji jakie on wykonuje jak na swoj wiek to sie po prostu opisac nie da. jak to juz powiedzieli' date=' panuje nad tym motocyklem jakby wazyl jakies 30kilo... szacuneczek..

mam nadzieje ze kiedys naucze sie chociaz w polowie wykonywac to, co on teraz robi.

swoja droga tez nie lubie jka ktos na maszyne zgania, ale niekazde moto nadaje sie do takich rzeczy. od niego faktycnzie duzo zalezy...;/ kasa, kasa i jeszcze rtaz kasa- to jets potrzebne. bo byle jakim moto takich rzeczy sie niestwety nie zrobi. poza tym motywacja...

i w droge:D[/quote']

 

ja ani nie chce tak umiec w polowie ja chce 1/10 tego co on umie :buttrock::) ale i tak cos czuje że nici z tego :/:/ ( ale może :crossy::) mażec zawsze mozna )::P

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ladnie wymiata ale co z tego jak ja sie zastanwialem czy lac do baku 98 czy 95  bo kasy nie mam a ten kolo smiga cbra. dajcie spokoj, jak ogladam takie filmiki to mnie kur****ica bierze bo oni tamkasy maja  i moga sobie na takie cos pozwolic

 

 

Zamiast gratulowac to najlepiej ponarzekac i pozazdroscic.MA to jezdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie wymiata ale co z tego jak ja sie zastanwialem czy lac do baku 98 czy 95  bo kasy nie mam a ten kolo smiga cbra. dajcie spokoj, jak ogladam takie filmiki to mnie kur****ica bierze bo oni tamkasy maja  i moga sobie na takie cos pozwolic

 

 

Zamiast gratulowac to najlepiej ponarzekac i pozazdroscic.MA to jezdzi...

 

respektu to już tu było, teraz czas na narzekanie, w końcu to POLSKIE FORUM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...