Skocz do zawartości

Łańcuch na tylnim kole


Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Wpadłem na dziwny pomysł. Chce założyć na tylne koło do WSK łańcuch (coś podobnego jak łańcuch samochodowy zakładany na koło na zime). Tyle tylko że to będzie amatorska robota. Chce to zrobić dlatego że mam łyse opony i po lesie to strach jeździć, żadnej przyczepnośći (a błota są teraz konkretne), a nie moge nigdzie znaleść odpowiedniej kostki. Pozatym ciekawi mnie jaki będzie tego efekt.

Najwyżej mi szprychy pourywa jak coś nie wypali. Miał może ktoś z czymś takim do czynienia? Może ktoś już to stosował?

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wski spokojnie znajdziesz 18 kostke.Jakbys miał 19 do bym Ci dał 2 opony crossowe Mitasa i Michelina :lol: i wtedy śruby bys powkręcał i by ok było.A takie jakieś łańcuchy do czarno to widze,mam takie wyobrażenie że jak ruszysz to wszytsko się rozsypie :P ,a co tu do jazdy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

troche mnie tu nie było, ale mieliście racje. Na początku wszystko git, nawet dobrze ciągną ale po ok 20 min jazdy szlag trafił wszystko (pourywałem mocowania) i zrezygnowałem z tego pomysłu

pozdro

 

[ Dopisane: 06-12-2005, 20:32 ]

zbieram na jakąś kostke 18

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale maks nie tylko placil

Jeszcze pomagał czyścić motocykl ;)

Kostkę możesz tanio wyrwać. Do wsk-i w super stanie nie musi być bo wsk-a i tak kostek nie pourywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz 18 to mam 2 opony metezelera i michelina jedna 110 a druga 120 szerokosci i jakies 2 lyse kapcie 130 chyba od mz-ki? :?: sprzedam kosteczki po 15 zlotych sA w dobrym stanie... a to sa kosteczki do enduro wiecie nie zeby... :) jak by ktos chcial to kontakt przez sms 663777519! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym, że nie moge znaleść uzywanej kostki o szerokości nie większej niż 100mm (koło 18 cali), bo szersza mi o łańcuch bedzie czepiać, jakby ktos miał to czekam na info

Stare motocyklowe przysłowie mówi: jak się nie wywrócisz.....to se nie poleżysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...