Skocz do zawartości

aprilia rv50


api
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czy ktos z was obcowal z silnikiem od rv-ki? jak mozna go odblokowac??? nigdzie nie moge znalezc ani jednej informacji na ten temat wiec prosze was o pomoc w tej sprawie! mam ograniczony dostep do netu... dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa!! to niewiedzialem a czy moglbys troche wiecej na temat tego silnika mi powiedziec?? ja mam 4 biegowke w ramie enduro niby lata te 75 ale wolno sie buja! co zrobic zeby ja jakos ztuningowac!? bede wdzieczny za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz silnik Minarelli Am4.Co do tuningu?Cylinder 80ccm+większy gaźnik(21mm :?: )+Tlumik.Napewno będziesz mial lepsze osiągi. :) Pozatym...widze, że jestes z Józefowa,to napewno masz blisko do Enduroguy'a ;) Na teren wsadź zębatke na moc,bo po co Ci mega prędkość w terenie?Zabijesz się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje, sprawdzilem uklad tlok-cylinder to jest w porzadku, zadnych luzow na wale i korbowodzie, cylinder nie porysowany aqczkolwiek wydaje mi sie ze szlif by sie przydal no i ten je***y gaznik zasysa powietrze, sprzeglo a mianowicie tarcze sa do wymiany a pozaty wszystko jest ok! lozyska sa idealne bez luzow i nie chrzeszcza aa i wydech jest nie od tego silnika i jest polaczony z cylindrem za pomoca klucza nasadowego 24! :D) mam zamiar zalozyc cylinder 80ccm, gaznik 21, prawidlowy wydech, kolo przednie 18" szosowe opony mala zebatka na tyl i mam supermotard! ;)) dobry pomysl????

 

a tak apropos sprzedam silnik do ts 80x-ciecz-chce ktos?? a i kupie alternator i gaznik do tego silnika od aprilli!

 

DZIEKI ZA POMOC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze i masz racje, sprawdzilem uklad tlok-cylinder to jest w porzadku, zadnych luzow na wale i korbowodzie, cylinder nie porysowany aqczkolwiek wydaje mi sie ze szlif by sie przydal no i ten je***y gaznik zasysa powietrze, sprzeglo a mianowicie tarcze sa do wymiany a pozaty wszystko jest ok! lozyska sa idealne bez luzow i nie chrzeszcza aa i wydech jest nie od tego silnika i jest polaczony z cylindrem za pomoca klucza nasadowego 24! ) mam zamiar zalozyc cylinder 80ccm, gaznik 21, prawidlowy wydech, kolo przednie 18" szosowe opony mala zebatka na tyl i mam supermotard! ) dobry pomysl????  

 

a tak apropos sprzedam silnik do ts 80x-ciecz-chce ktos?? a i kupie alternator i gaznik do tego silnika od aprilli!  

 

DZIEKI ZA POMOC!!!!!

Api wydaje mi sie ze tam masz na nikasilu cylinder takze jezeli juz pora wg. Ciebie na szlif to pewnie trzeba wrzucic tłok selekcje albo 2 wiekszy 8O ( na nikasilu sie szlifow nie robi).

I zrob ten gaznik zeby lewego powietrza nie bral i nie wypadaj w czasie jazdy hehehe, a co do koła to chyba 17" na przod bedize lepsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no gaznik juz sie trzyma ale mimo wszystko wole oryginalny, bo ten od ts-ki po zalozeniu na cylinder od aprilii ma srednice mniejsza o polowe!!!! apropos kola gdzie mozna je zalatwic a raczej od czego??? a w tlok nie bede sie bawil niedlugo gwiazdka to Mikolaj przyniesie wiekszy cylinder i wydech!? :-D

 

P.S> chetnie kupie kolo 17" alternator do silnika minarelli am4 i gaznik 21!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...