Skocz do zawartości

Ciuszki na motocykl dla kobitki ;]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki wam wszystkm za odpowiedzi, mam nadzieje, że juz niedługo bede mogla wam pokazać mój przyszly zakup a jak narazie skupiam sie na liczeniu kasy i mojej przyszłej pracy na torze, no nie wspominajac już o temat szkoły (ocenki sie kłaniają, warsztaty, a w maju i czerwcu serwis w Hondzie hihih) pozdrowienia gorące z mroźnego Poznania

 

Kasiulka Yoshi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuba B dzięki za informacje napewno skorzystam z tego, ale sądze, ze ciuchy będe kupować w Poznaniu, ale jeszcze dokładnie nie wiem... :roll: A teraz z innej beczki wnioskując, z opisu pod "krechą" ;) to miałeś do czynienia z Suzą GS 500 F. :mrgreen: jak to moto sie prowadzi i jakie są koszty eksploatacji tego moto? (muszę sie przygotować na to w koncu bądź co bądź bedzie to moje pierwsze moto) Pozdrowienia gorące

Kasiula Yoshi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e nie pal sie z kupnem kombizonu, jeszcze urosniesz a wydac kase w ubior i pozniej z niego wyrosnac( nigdy nie mow nigdy!) to raczej nie rosadne. kase trzymaj, przy da sie, o ile jej na cos nie przepuscisz:) tak jak wyzej pisali- wpiszez w google to co cie konkret. interesuje i sie wysunie lista. (ja jak szukalam dla siebie rzeczy to zdazylo mi sie chodzic po sex shopach, ubaw mialam rowny;) czego to ludzie nie wymysla...

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Odskocze troszkę od tematu ..ale jak wyglądają teraz ceny w Berlinie?Czy można liczyć na jakieś okazyjne ceny (do połowy lutego).Chciałbym wydać na ciuszka max 800 euro.Da rade sie w tym zmieścić (kombinezon 2-częsciowy,kask,rękawice,buty-na Suzke SV).

Powiem szczerze,że akurat na akcesoriach sie nie znam i nie wiem co lepsze: jakiej marki kask etc.

 

Pozdrawiam.

 

P.S.Kask już wybrałem: Airoh SV55 -czyli 200 euro już odpadło.600 na reszte starczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.dainese.com/eng/articolo.asp?cat=&nome=YOYO_Lady_Prof._Leather_Suit&articolo=2513177

uważam że to jest całkiem całkiem dla kobiety :lapagora:  :D

- ladny jest ale nie polecam niestety jednoczesciowego. Gdy bedziesz na 'bank' zdecydowana to pomoge w zakupie Suomy.Alpinestara (Stella-dla kobiet),Arlena Nessa,Moto GP ew. Dainese ale to juz nie z Poznania (no,trzeba jednak przymierzyc przed kupnem..., choc- sorry dla uzytkownikow- jakos sie juz 'przejadly').Mysle,ze w 'tej' cenie moglbym'wycyganic' i kombi z kangura dla Ciebie.Pisz jak bedziesz z kasa w 'rece' szukac okazji. Jesli docelowo marzysz o R6 to raczej mysl o skorzanym kombinezonie.Takie moje zdanie.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- ladny jest ale nie polecam niestety jednoczesciowego. Gdy bedziesz na 'bank' zdecydowana to pomoge w zakupie Suomy.Alpinestara (Stella-dla kobiet)' date='Arlena Nessa,Moto GP ew. Dainese ale to juz nie z Poznania (no,trzeba jednak przymierzyc przed kupnem..., choc- sorry dla uzytkownikow- jakos sie juz 'przejadly').Mysle,ze w 'tej' cenie moglbym'wycyganic' i kombi z kangura dla Ciebie.Pisz jak bedziesz z kasa w 'rece' szukac okazji. Jesli docelowo marzysz o R6 to raczej mysl o skorzanym kombinezonie.Takie moje zdanie.Pzdr.[/quote']

Właśnie ja chce kupić ciuchy ze skóry, bo to ma być na moje pierwsze moto (Suza GS500F :) ) i później na drugi R6 :mrgreen: pozdrowienia również. PS dzieki za ofertę ;) ale tak czy inaczej bedzie kupiony w tym roku, albo ewentualnie w styczniu bądź lutym 07r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...