Skocz do zawartości

Wkońcu kupiłem nowa maszyne


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli nie jest tajemnica ile dales za R1ynke to napisz bo ciekawy jestem i ktory to rok jest chyba ze jest napisane ale jakos przegapilem :) bo patrzac na allegro 98r mozna trafic od 16 do 20tys zl i zastanawiam sie czemu takie rozbieznosci sa :?: czy to dlatego ze taka R1 z 98r ma juz 7lat :?:

I jeszcze jedno pytanko jak wypada Yamaha w porownaniu z CBR 900RR rok 97-98 mniej wiecej za podobna kase ktory sprzet warto kupic pomijajac wyglad (bo wiadomo kazdemu sie podoba co innego) a biorąc pod uwage tylko zywotnosc,koszty czesci,awaryjnosc :?: Bo podobno w R1 byly problemy ze skrzynia biegow i nie wiem jak R1 (jej silnik,zawieszenie itp) znosi jazdy na gumie i ogolnie jakies tricki?

 

A pozatym gratuluje moto :roll: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie czemu takie rozbieznosci sa

Głównie stąd' date=' że większość sprzętów na allegro to paciaki za mniejszą kasę, a jak ktoś wstawia coś godnego polecenia i daje adekwatną cenę to mówi się, że kolesie pogięło i że takich pieniędzy na pewno nie dostanie.

jak wypada Yamaha w porownaniu z CBR 900RR rok 97-98 mniej wiecej za podobna kase

Wiadomo - R1 to zupełnie inna, nowsza technologia, lekkie prowadzenie, bajeczne hamulce itp. Jednak mówisz o modelu z pierwszego okresu produkcji, więc motocykl jest bardziej wrażliwy i delikatny niż CBR. CBR - tańszy, znosi katowanie, o wiele więcej części na rynku, brzydszy i mniej zaawansowany technologicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R1 model 2002/2003 mozna kupic juz za okolo 25 tys jednak ceny siegaja nawet 29 tys za bardziej zadbane egzemplarze - ja dałem minimalnie taniej bo ma troche rysy na owiewce i baku ale za to stan techniczny idealny a kolor i tak m isi eni epodobał . Generalnie to radził bym uwazac na rózne okazje - bo ja kcos jest tanie to z regóły jest do dupy -szczegolnie okazje z komisów i od handlarzy - sprzet ynajczescie jsa p omega dzwonach- nikt nie sprzeda swojego zadbanego dopieszczonego sprzeta za grosze

 

[ Dopisane: Czwartek Grudzień 15, 2005 11:33 am ]

Ps okazalo sie ze wydech nie pasuje jak ktos wie gdzie mozna kupic wydech prowadzony gora przy siedzeniu to z gory dzieki za info

 

ps. oczywiscie nie chodzi mi o zakup nowego w salonie za 3000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...