Skocz do zawartości

kawa gpz 500


Rekomendowane odpowiedzi

Miałem jakiś czas EX(w amerykańską) lampa jest prawie taka sama jak w

europejskiej , jej wadą jest to że w lampie nie ma miejsca na światło postojowe bo w hamerykańskie mają postojówki w migaczach (u mnie na przeglądzie się doczepili ale piwko dla panów z obsługi i już nikomu nie przeszkadzało :lol: :lol: :lol: ) układ dopalania spalin u mnie nie sprawiał żadnych kłopotów (jedynie musiałem zajrzeć do serwisówki i popodłaczać wszystko tak jak miało być bo ktoś przedemną pomieszał wszystko dokładnieale nie ma z tym problemu mi zajęło 15 min ) w mojej wersji (orginalna instalacja to chyba wszystkie tak mają ale nie wiem napewno)

migacze paliły się cały czas ale wystarczało przepiąć dwa przewody do innych (wszystko było przygotowane ) i działały normalnie i bardzo przydatny gadżet dla zapominalskich światło z przodu zapalało się w momencie uruchomienia silnika ,. Ja nie zauważyłem różnicy w hamowaniu moim gpz z 1 tarczą a kumpla z dwoma (może dlatego że u mnie były stalowe przewody cham) wiadomo licznik w milach ale na tarczy jest też skala w km/h

a tutaj ciekawostka bolobolek pisze o braku centralnej stopki , u mnie była

Ogólnie mój GPZ miał jeszcza b fajną pełną owiewke na silnik ale to nie była seryjna tylko ktoś sobie dorabiał ale fajnie to wyglądalo

Ogólnie to fajne moto i tak jak pisał jannikiel amerykany nie są dławione i NAJCZĘŚCIEJ są bardziej zadbane ale to nie jest regóła jeśli ten egzemplaż jest zadbany i dobrze serwisowany to nie musisz się bać że jest to wersja USA 99,9 % części jest takie jak europejskie . Tem egzemplaż z allegro jest po modernizacji i to jest też jego plus (wcześniejsze wersje miały "troche" większe skłonności do drżenia kierownicy przy prędkościah ok 60-90 km/h) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...