Skocz do zawartości

Rozmontowanie i transport charta


ukasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Silnika nie udało mi się wyjąć, bo ukręciły się dwie z czterech śrub mocujących...

chyba nie w charcie bo chart posiada takie 2 chybaze w gsxf ;)

ps jak cos to sluze pomocna wiedza na temat charta :-)

 

Hmm... po dwie z każdej strony... jedna u góry, jedna na dole... chyba, że jedna nie była od silnika :D Zerwał się gwint na dwóch z prawej strony. Macie jakieś patenty co z tym zrobić? Tam jest tak mało miejsca, że nawet piłką do metalu nie dojdę chyba :D Najlepiej by było, gdyby się obeszło bez cięcia tych bolców z silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chart ma 2 zwykle srumy M8 na przetyk  

poprostu wyjm reszte sruby  :buttrock: pewnie jest juz "odkrecona "

 

Aaa, no właśnie to dużo wyjaśnia... w takim razie... niestety... ukręciłem obie nakrętki :D 8O :D :D W razie czego, nie ma problemu z kupnem takich śrub??

Pytam na wypadek, gdyby trzeba było ciąć :buttrock: Bo wyjać się nie da - nakrętki się zblokowały, można nimi kręcić do woli i nic się nie dzieje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops: Już wszystko ok, silnik wymontowany, chart rozmontowany niemal doszczętnie... pozostała rama z tą puszką po środku i większosć kabli...

...mam tylko problem z wyjęciem wahacza - odkręciłem z obu stron nakrętki mocujące oś, ale ona sama ni za cholerę nie daje się stamtad wybić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules
odkręciłem z obu stron nakrętki mocujące oś, ale ona sama ni za cholerę nie daje się stamtad wybić

pewnie sie zapiekło

ja wachacza w swoim nie ruszalem :D

sprobuj wd 40 prysnac i wtedy przez drewienko wybic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...