Skocz do zawartości

TZR VS NSR


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wiem ze sa tematy dotyczace i tzr i nsr ale takiego chyba jeszcze nie bylo :)

chodzi mi o to ze niektorzy mowia ze TZR to syf ze niewygodna ze czesci sie szybko zużywaja i takie tam, a inni ze NSR slabsza duzo i sie z TZR nie ma szans.

Mam zamiar kupic ktorys z tych motocykli( nie sa to poblazliwe zyczenia ale juz 2 motocykle jak by nie mechanik to bym wziol)

Chodzi mi glowanie o wypowiedzi Posiadaczy ktoregos z tych motocykli

PZDR

 

P.S. co byscie wybrali na moim miejscu (glownie chodzi mi o osiagi i niezawodnosc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tego, że nie było? powinieneś poszukać temetów o nsr, poczytać wszystko, poszukać tematów o tzr, poczytać i dopiero zadać pytanie o jakieś konkretne wątpliwości ;)

 

NSR JEST SŁABSZA OD TZR, jest również bardziej popularna i bardzo często określana jako najmniej awaryjne 2t

 

lepiej poczytaj sobie w mechanice ogólnej i 2t o problemach o jakie pytali użytkownicy, bo niewielu osobom chce się przepisywać kilkupostowe opisy problemu

 

nie zrozum mnie źle, ale tematy tego typu są naprawdę nudne, a wiem, że ich powielanie nie jest potrzebne, bo sam wiele wyczytałem z archiwów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą :) Ale jak juz tak chcesz wiedzieć, to polecam niezawodne Hondy! Sama mam zamiar kupić NSRkę w następnym roku...jest wg mnie napewno najpiękniejsza ze wszystkich 125tek, a poza tym jak to Hondy - niezawodna! Chociaż wiadomo, ze zależy wszystko od 'egzemplarza', ale ja uważam tą marke za najlepszą ;) :twisted:

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...