Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

eee nie no mozesz isc w takim razie obok  8)

Dzięki ci o WIELKI :) PANIE... cóż za zaszczyt mnie kopnie...

 

A tak na poważnie to kiedy w ogóle oni się tam na tym bajzlu rozkładają?? 8:00, 9:00 (mam nadzieję, że nie takie nieludzkie godziny :) )

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodzieży, jest już informacja odnośnie sobotniej imprezy 03.12 na str. 21

http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...34851&start=500

 

No nawet mi to przez myśl nie przeszło... skądże znowu  ... jak zwykle będę szła za wami przynajmniej 10 metrów z tyłu w pokornym ukłonie z kominiarką na twarzy coby ludzie się nie przestraszyli  

bez przesady, jak nie będą chcieli Cię wziąć obok siebie to im nie pokażesz jak potrafisz palić gumę :mrgreen:

 

A tak na poważnie to kiedy w ogóle oni się tam na tym bajzlu rozkładają?? 8:00, 9:00 (mam nadzieję, że nie takie nieludzkie godziny  )

Co za różnica i tak na ten motobajzel idziemy bezpośrednio z imprezy :) .

Najwyżej jako pierwsi go otworzymy :mrgreen:

A potem w Nowinkach Pasikurowskich napiszą:

"Zdesperowanych klientów, chcących zakupić w 30 osób - 1 motocykl przegoniła Policja z udziałem Oddziałów Prewencyjnych :mrgreen: :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że w innym temacie  oj ... blondi blondi

Tu są sami inteligentni ludzie i nie było potrzeby, żeby cokolwiek dodawać :mrgreen: .

Wszyscy wiedzieli o co chodzi :)

 

[ Dopisane: 23-11-2005, 19:35 ]

No żeby Dziadzia już się nie czepiał to dołączyłam odnośnik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No żeby Dziadzia już się nie czepiał to dołączyłam odnośnik

No to Dziadzia autorytatywnie stwierdza, że Kasia też jest zuch - w nagrodę Dziadzia na motobajzlu kupi Kasi coś ładnego ... sztuczną szczękę, albo nową szczotkę do kibla ... :) , boczne kółeczka do nowego motocykla :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra bando spamerów !

Pewien nowicjusz/ka ( trudno ustalić płeć, bo znaczek przy nicku przeczy formie pisania o sobie) forumowy/a z Warszawki puścił/a info w sąsiednim temacie:

Z inicjatywy Leszka Cichońskiego w Klubie Łykend we Wrocławiu ul. Podwale 37/38 dnia 27.11.2005r odbedzie sie przyjecie urodzinowe dla uczczenia pamięci Jimiego Hendrixa. Wystapią:Recydywa Blues Band, Leszek Cichoński& Guitar Workshop, Mike Greene& Bulldog Gravy, koncerty poprzedzi projekcja filmów z koncertów Jimiego  

bawcie sie dobrze

Myślę, że to lepsze miejsce niż miejsce poświęcone zlotowi forumowemu we Wrocławiu ...

Czy ktoś zgłasza akces, czy woli zakuwać do kolo z anala, albo chodzić na "Pasteurkę" ? :) (Mała wieża jeszcze nikomu przed kolo nie zaszkodziła :twisted: :twisted: :twisted: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie malutkie niewinne piweńko ... z taką śliczną białą pianką, subtelna nutka goryczy w słonecznie złotym, boskim napoju, w niewielkiej wieży uwięziona ... a wokół Sahara ... pustynia ... upał ... skwar ... pragnienie, nieznośne pragnienie ... a wieża tuż tuż ... i ukojenie blisko ... Toż to k...a lepsze od seksu !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cotlet nie wiem jak Ty ale ja pier... to koło po tym poetyckim monologu :mrgreen: Dziadzia ale nie postarałeś się, zero fabuły... a gdzie qrna SMOK :?: :twisted:

 

[ Dopisane: Czwartek Listopad 24, 2005 10:29 pm ]

P.S. JA JESTEM PRAGNIENIE :!: A TY JESTEŚ SPRAJT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty ?!?!?!?!? Browara z wieży przez smoka chcesz ciągnąć ? Żylaków chopie za uszami dostaniesz po pierwszym litrze!!! Specjalnie nie było o smoku !!! Musisz odpocząć przy kufelku, bo Ci się od tej nauki bajki pier...olą !

P.S. JA JESTEM PRAGNIENIE  A TY JESTEŚ SPRAJT

Pij dalej sprite'a, a będziesz miał pryszcze wielkości pizzy na gębie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...