Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kaśka sprzedamy Ci zjebistego GPZ 500 z super prostą ramą i CB 500 z funkielnoofka lagami :mrgreen: (co do ceny to się dogadamy) 8)

 

[ Dopisane: Wtorek Listopad 22, 2005 8:18 pm ]

Jak coś to możemy jeszcze dorzucić lekko przechodzoną XTZ-tę używaną turystycznie do ćwiczenia tricków na barierkach ekspresówki... :mrgreen:

 

 

Wszystkie egzemplarze nigdy nie katowane i używane przez "kąmbięty" 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka sprzedamy Ci zjebistego GPZ 500 z super prostą ramą i CB 500 z funkielnoofka lagami  (co do ceny to się dogadamy)  

 

[ Dopisane: Wtorek Listopad 22, 2005 8:18 pm ]

Jak coś to możemy jeszcze dorzucić lekko przechodzoną XTZ-tę używaną turystycznie do ćwiczenia tricków na barierkach ekspresówki...  

Ja dorzucę Gs-a w super stanie, używany turystycznie 8) , niekatowany :) , jeżdżony przez kobietę :twisted: , po dwóch glebach "parkingowych" :lol: (jedna przy 100 km/h, druga przy 80 km/h :oops: ). Tuningowany bak i przednia lampa 8O . Dorzucam kufer, olejarkę i blokadę zapłonu gratis :twisted:

 

ps. ale tak naprawdę to sprzęt wypaśny :twisted: Daje rady...

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dział Kupię/Sprzedam !!! Ale z tymi zdolnościami to Was trzeba na Wzgórza Golan wysłać, albo na Allegro karierę zrobicie :) . Kaśka nie pękaj - kupuj wszystko hurtem - będzie rabat

Tuningowany bak i przednia lampa

za pomocą

dwóch gleb "parkingowych"  (jedna przy 100 km/h, druga przy 80 km/h

:-D :-D :-D :-D

Kaśka wchodzisz w to -

Dorzucam kufer, olejarkę i blokadę zapłonu gratis

jak z nimi dobrze pogadasz to dostaniesz jeszcze, używaną oponę do Stara, choinkę o zapachu kokosowym do malucha i oryginalną nalepkę na dres od Siwego!

A tak serio: bierz od Krasnala, bo mówią, że w promocji poroże jelenia z własnego uboju dorzuci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożesz ale plama ... DO KSIĄŻEK EINSTEINIE !!! Przepraszam Was za te głupoty ... Ja ci kupię moto !!!  Zweisteinie !!!

Eeeeeeeeeee tam bez przesady: cruizer - klasyk :mrgreen: :)

I proszę na mnie nie krzyczeć przy ludziach :) :mrgreen:

 

Kaśka nie pękaj - kupuj wszystko hurtem - będzie rabat

skoro tak mówisz :)

 

używaną turystycznie

8O

 

używany turystycznie

hmmm......

 

niekatowany

Taaaaaaaaak a świstak siedzi i zawija je w te sreberka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka jak będziesz brała jakiś motur to musimy go koniecznie wczesniej testnąć czy idzie na gume robi stoppie jednym palcem i daje sie oprzec kierownicą w zakręcie... :)

P.S.1 żaden z powyższych się nie nadaje

P.S.2 Trza Ci crossa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka sama sobie sprawdzi czy daje się oprzeć kierownicą na zakręcie. Na każdej lekcji to ćwiczy. Co prawda nie podlega to kontroli, ale przyciera kiere dwa, trzy razy w tygodniu :mrgreen: , jak również liftinguje lusterka i kierunki. :-D

No ale ad rem: kiedy ten motobajzel ? (tak w zasadzie mi chodzi o co innego) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaśka jak będziesz brała jakiś motur to musimy go koniecznie wczesniej testnąć czy idzie na gume robi stoppie jednym palcem i daje sie oprzec kierownicą w zakręcie... :)

Ja mogę ładnie i konkretnie wytestować czy da się piknie gumę spalić :twisted:

 

Tak  Ja ide do Olka Motocykle bo go dawno nie wdziałem, oraz idę na browarka do stoiska na koncu pasażu

To kiedy i gdzie się umawiamy na ten bajzelek??

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte chyba nie myślisz, że się z Tobą pokażemy w towarzystwie na bajzlu wśród samych VIPów  :-D  :)  :mrgreen: :)

No nawet mi to przez myśl nie przeszło... skądże znowu :) ... jak zwykle będę szła za wami przynajmniej 10 metrów z tyłu w pokornym ukłonie z kominiarką na twarzy coby ludzie się nie przestraszyli :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...