Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na sobotę wstępnie chętni są:

Cotlet' date='

Bejz,

Mishel,

Prot i ja

jeszcze ktoś ?

Miejsce się ustali - Lorneta albo Dziekanat, albo Jerry cos wymyśli [/quote']

no ładnie... to już nawet choremu nie przepuszczą... :buttrock:

Skoro mus, to mus... będe ale niepijacy ;) (jeba@#$%^&$@# antybiotyki) :evil:

 

Chyba o kims zapomnieliscie ? :twisted: strzezcie sie

 

[ Dopisane: 11-03-2006, 14:18 ]

Mówią u mnie na wsi' date=' że Jerry zrobił już oferty, Mario dostał przepustkę od Bladej Frajerzycy i nadciagają ... tylko gdzie ?[/quote']

 

No moja w polowie u mnie w pokoju a reszta w garazu rozdziel kochana babke na pol a wszystko bedzie mozna robic bez przepustek :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaka, Ciebie, Grega, Konika, Astarte, Szwagra i innych wrocławskich pijoków to nie trzeba specjalnie zapraszać, więc wpisane zostały tylko osoby, które swój akces potwierdziły a nie na wszystkich imprezach bywali :mrgreen: stąd ta okrojona lista

Data, godzina i miejsce podane także wiecie gdzie się spotykamy, więc Wasze stawiennictwo jest obowiązkowe 8)

Na dzisiejszy wieczór zbiera się spora ekipa także zapraszamy na pijacką bibę, na rozpoczęcie sezonu :roll: , kurde niech jeszcze ten śnieg stopnieje to już mojej gęby na takich spotkaniach nie zobaczycie :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde niech jeszcze ten śnieg stopnieje to już mojej gęby na takich spotkaniach nie zobaczycie Razz

 

Nooooo wreszcie ;) Sam go zaczne topic :lol: Proponuje jeszcze przyciemniana szybke dokladnie zaspawana i wszyscy beda happy :evil: :lol: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jeszcze przyciemniana szybke dokladnie zaspawana i wszyscy beda happy

No to teraz przesadziłeś, więcej z Tobą nie piję, kurde najpierw to Kaśka cacy, cacy napijmy się razem i takie tam a potem to przyciemnianą szybką chcesz się mnie pozbyć........ :mrgreen:

Ty, Tyyyyy.... chlejusie wrocławski :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz przesadziłeś, więcej z Tobą nie piję, kurde najpierw to Kaśka cacy, cacy napijmy się razem i takie tam a potem to przyciemnianą szybką chcesz się mnie pozbyć........ Mr. Green

 

 

A kaska ty pijesz cos mocniejszego bo o ile mnie pamiec nie myli to jeszcze dobrze sie z nami nie zrobilas zacnym trunkiem :P A wiec bedziesz mial dzis okazje czy spawamy czy nie ;) mozna zmieniac spawy :P

 

Szwagier itp w lornecie rezerwacje zrobili a w tawernie jest juz jaksa? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u nas po ... Ale wesoło ... z powodu trzech niezrzeszonych, które nam chciały tradycję pożegnania zlikwidować. mają szczęście, że jechałem na coli :twisted: Ale zgodnie z umową - przypominam, że następna impreza 19 marca Zameczek godzina 20.00 wejście do 20.15 za free + drink z palemką gratis. Po 20.15 niestety wejście płatne. Wszystkich serdecznie zapraszam *** :twisted:

 

[ Dopisane: 12-03-2006, 01:32 ]

P.S. Czy Pidżi wie, że mieszka z harcorowymi czubami ??? Łomatko ... dżuma rodem z pl. Solnego to małe miki przy tym ... ;) Szczegóły na PW lub za tydzień w Zameczku :mrgreen:

P.S. II Co jest lepsze od szesnastki ??? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie sobie wstalem.

Ale fajne spotkanie :P Udalo sie zgromadzic calkiem spora grupe :P i obylo sie nawet bez wielkiej pasty (Astarte jakas cicha byla :| ).

Pozdrowka dla wszystkich ;) Dla niezrzeszonych rowniez a szczegolnie dla "Cierpliwej blondynki" z ktora sie pojawil Kaka :buttrock:

 

Prot: powiedz cos wiecej o tej ustawce w Zameczku. Co to za okazja :arrow: "Drink z palemka gratis" :?: :roll:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka bardzo faja i "kulturna" :buttrock:

Miło było poznać nowych ludzi :mrgreen: chociaż kilka osób (a dokładniej pań) nie kojarzyłam z nikim :|

 

Ale fajne spotkanie :P Udalo sie zgromadzic calkiem spora grupe :P i obylo sie nawet bez wielkiej pasty (Astarte jakas cicha byla :| ).

Starzeje się chyba ;) A tak po prawdzie to mam zimowego doła... po prostu marazm i apatia mnie ogarnęły :D Wiosny mi trzeba 8)

 

pzdr i do następnego spotkanka

@starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...