Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem na szczepieniu ... pani pielęgniarka powiedziała, że może mi nic nie będzie pod warunkiem, że więcej do nich nie będę chodził. Kasia, ale jak będziesz coś u nich piła z kufla, szklanki czy kieliszka, to powiedz ... szlaban na całowanie trzy tygodnie ... + kwarantanna + seria bolesnych zastrzyków i może znów będzie ... ten no ... całowanie ! Tak hardcorowo to nawet za komuny nie było !!!!!!!! Jak pic to tylko w izolatorze Krasnala !!!

 

[ Dopisane: 09-12-2005, 18:33 ]

Potwierdzam kawę to Oni mają. Nawet chcieli mnie ostatnio kawą uraczyć ale zrezygnowałam bo ja lubię w czystej szklance

Kawę to oni mają poparzoną, rozpieszczalną, bzykaną ! ŁOŻESZ K...A !!! Ale wybór :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Burek. A gdzie Twoj nowy avatar :-) A taki wdzieczny jest 8)

 

Się zrobi :twisted:

Jeszcze nawet zdjęć z imprezy nie widziałam' date=' a jak na złość nie chce mi ich teraz ściągać :D

 

Byłem na szczepieniu ...

 

Ta, chyba jakieś % było to szczepienie :-D

 

wypraszam sobie... Kawe akurat mamy i to nawet ze trzy rodzaje...

Z tego co zauważyłem' date=' to mamy:

sypaną, rozpuszczalną, i 2 rodzaje cappucino :twisted: (to ostatnie to nie wiem skąd...)

Więc bez pomówień :mrgreen:[/quote']

 

8O To ja jakaś ślepa byłam :-D

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oni mają tam coś ze szkła oprócz kufli i kieliszków (wątpie )...

Mamy 2 zestawy filiżanek do kawy' date=' dodaj do tego kubki itp.... pełem serwis u nas :mrgreen:

To ja jakaś ślepa byłam

Ślepa?? raczej pijana :twisted:

Kasia' date=' ale jak będziesz coś u nich piła z kufla, szklanki czy kieliszka, to powiedz ... szlaban na całowanie trzy tygodnie ... + kwarantanna + seria bolesnych zastrzyków i może znów będzie ... ten no ... całowanie ! Tak hardcorowo to nawet za komuny nie było !!!!!!!! [/quote']

To w takim razie musze powiedzieć, że pila u nas piwo z kufla...

A co do czystości garów, to dzisiaj 2 godziny stałem przy zlewie i myłem naczynia.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym Cię nie znał to bym uwierzył ! Lałeś zimną wodę i patrzyłeś czy juz się opłukały gary :mrgreen: Weź to chłopie przez gumowe rękawiczki i wyrzuć, po czym kup nowe ... bo ... GOŚCIE IDĄ !!! DZIŚ IMPREZA U PGRA ! NAWET MISHEL SIĘ ROZBIERA. Gary pomyte(Mishel), pociski trza zakupić (Kaśka i Astarte), sąsiada ogłuszyć (COTLET + PGR), muza (Bejz - bo gówna nie słucha) uczestnictwo JA i ... jadyyyyyyymyyyyy ...

P.S. Dać info o imprezie w podpisie ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszytko jasne .. przed chwila gadalem z mishelem i pgrem :twisted: i jest impreza na pasteura.... zapraszam wszystkich w ich imieniu.. wstep flaszka albo 10 broniow....Ekipa z pasteyra chce zrobic dzis mega impreze zeby zycie sasiada z gory nigdy nie bylo juz takie same.. tak wiec TRUNKI W DLON I NA PASTEURA...

 

P. S. jakby nie otwierali frzwi to trzba z buta bo czasem sie zacinaja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak tam chłopaki ? - kolejna impreza zakończona :P . Wyjątkowo spokojna. Nikt nie stracił świadomości, sąsiad nie interweniował, nie było śpiewów... W ogóle tak dziwnie i folklorystycznie było. Poszło w ch..j soku malinowego :mrgreen:, wody i kawy. Baaardzo fajna impreza - takiej właśnie potrzebowałem na me skołatane nerwy. WIELKI SZACUN ORGANIZATOROWI ZA WCZORAJSZE SPOTKANIE :P

P.S.TERAZ TO MOŻNA PRZYJACIÓŁ Z BYDGOSZCZY ZAPRASZAĆ ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że o 2:30 bodajże mieliśmy troche mnie proszonych jak na tą pore gości....

To kto tam do Was o tej nieprzyzwoitej porze zawitał :mrgreen: :P :split: :P :)

 

No to co :?: dziś o 17 pośmigamy sobie troszkę moto :?:

Prot w opisie GG ma, że o 17 będzie swoją Lalunię przepalał więc i może mojego kochanego motócykla też odpalimy (tylko nie w salonie bo później źle się śpi w tym smrodzie :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...