Skocz do zawartości

Imprezy we Wrocku - spamerzy z Pasteura i reszta


Kaśka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Robicie sobie to co ta małpka ? mapa7mb.th.jpg

A ty Prociku mój kochany nie martw się piątek już blisko, może przedbiegi przedbiegów w czwartek
no ... w końcu ktoś po ludzku przemówił - okazja jest GS 500 Kaśki ... żeby jej gumy nie pękały ! Czwartek mówicie ... ? :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przesady 8O

Dopiero jutro idziemy to cudo sprawdzać :mrgreen:

Pasteurniaki będą próbować jak jeździ ;)

Astarte - czy da się spalić gumę :mrgreen:

A finalizacja zakupu w piątek jak bankier - Prot przyjedzie :) :mrgreen:

Po zakupie opicie w "CZESKIM FILMIE"

Znalazłam nawet garaż ;) - GS będzie stał na środku mojego pokoju :mrgreen:

Spamerzy z Pasteura obiecali, że go wtargają na 4 piętro ;)

Doczytałam, że w czwartek Dziadzia już cos kombinuje, więc opicie w czwartek (od tego Waszego picia to mnie cały czas głowa boli :split: :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Prociku mój kochany nie martw się piątek już blisko, może przedbiegi przedbiegów w czwartek

no ... w końcu ktoś po ludzku przemówił - okazja jest GS 500 Kaśki ... żeby jej gumy nie pękały ! Czwartek mówicie ... ? :-D

 

Mądrze prawicie :P

 

Jak dobrze pójdzie to już w czwartek do Was dołącze :twisted: :twisted: :twisted:

 

Pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty Prociku mój kochany nie martw się piątek już blisko, może przedbiegi przedbiegów w czwartek

no ... w końcu ktoś po ludzku przemówił - okazja jest GS 500 Kaśki ... żeby jej gumy nie pękały ! Czwartek mówicie ... ?

Pytanie... pewnie, że czwartek, coby z formy nie wyjść, a jak jeszcze przyjedzie Amazonka to wyjdziemy... z siebie :-D (taaaaaaaaaaaaka będzie impra).

 

Astarte - czy da się spalić gumę :mrgreen:

Ehhh... już się nie mogę jutra doczekać :twisted:

 

ps. trzymam kciuki za dobry zakup, bo maszynka piękna 8)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasteurniaki będą próbować jak jeździ  

Astarte - czy da się spalić gumę  

 

A ja jako "doświadczony kaskader" sprawdze, czy dobrze bierze krawężniki... :mrgreen:

Jak nie, to trzeba będzie wychować maszyne :twisted:

 

Qrna to ja spie w Tawernie od czwartku  

Nie bedziesz sam... cała Pasteura będzie spać w Tawernie... :| (kto widział zdjęcia, to wie o co chodzi :) :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot napisał:  

Astarte napisał:  

A ty Prociku mój kochany nie martw się piątek już blisko, może przedbiegi przedbiegów w czwartek  

 

no ... w końcu ktoś po ludzku przemówił - okazja jest GS 500 Kaśki ... żeby jej gumy nie pękały ! Czwartek mówicie ... ?  

 

Pytanie... pewnie, że czwartek, coby z formy nie wyjść, a jak jeszcze przyjedzie Amazonka to wyjdziemy... z siebie  (taaaaaaaaaaaaka będzie impra).

"Co masz zrobić w czwartek zrób w środę - będziesz o dzień szczęśliwsza/y" To co - środa ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...