Skocz do zawartości

Stojak - gdzie kupic / jak zrobić?


Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie,

 

gdzie kupic dobry stojak na kolkach ??

albo

 

ewentualnie jak zrobic samemu -- opcja preferowana.

 

Rurki, koleczka, spawarka, zginarka do rurek -- wszystko jest. trzeba tylko dobrego schematu z wymiarami. Rysunki pogladowe mile widziane

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Jeżeli kupować… to ja osobiście rozejrzał bym się za tym na allegro. Jeżeli robić samemu, to chyba raczej niegdzie w necie nie ma żadnych projektów takich podnośników. Jak widać nie jest to skomplikowane urządzenie, do którego były by potrzebne jakieś plany. Wystarczą fotografie przykładowych podnośników, których w necie jest od groma i wymiary motocykla dla którego ma być podnośnik.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

co do moto-akcesoria to ten pierwszy widzialem i za taki to podziekuje, interesowal by mnie ewentualnie drugi.tylko hm... udzwig 150kg ?? :>

 

wolalbym sobie zrobic sam, gotowy schemat bylby mile widziany - trzeba bedzie chyba samemu pomierzyc i sie bawic :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,  

 

co do moto-akcesoria to ten pierwszy widzialem i za taki to podziekuje, interesowal by mnie ewentualnie drugi.tylko hm... udzwig 150kg ?? :>  

 

wolalbym sobie zrobic sam, gotowy schemat bylby mile widziany - trzeba bedzie chyba samemu pomierzyc i sie bawic  :?

 

150kg nie wystarczy ? Zależy oczywiście do jakiego moto, ale zakładając ze moto wazy 250kg to na podnośnik na tylne koło przypadnie te ok. 125kg… Wydaje mi się że to powinno wystarczyć…

Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

watpie zebys gdzies znalazl schemat takiego czegos. Najlepiej jak sam rozrysujesz to sobie, zmierz wysokosc punktu zaczepu do podloza i dolicz tam kilka cm. itp. Najtrudniejsze bedzie chyba zrobienie podnosnika symetrycznym, zeby motur stal prosto... ale da sie zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...