Skocz do zawartości

senda


Rekomendowane odpowiedzi

a powiedzcie jeszcze co myślicie o tym ?http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=71872580

 

Za taką kasę (może troszkę mniejszą) mogę ci sprzedać swojego RXa 70, rocznik 99. 3 dni temu założony nówka cylinder z tłokiem 70cm3.

Jak ma nówke cylinder to taki RX będzie długo i bezawaryjnie jeździł i do tego jest świerzy bo 99 rok. Jak dla mnie to brzmi nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też :-) ale... jest problem w tym że nie mam narazie kasy, myśle że moją honde sprzedam za ok. 3500zł i dostane ze 2000zł na urodziny i boże narodzenie, więc troche czasu musi minąć zanim dostane kase w swoje ręce. Ale jak już dostane :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie też  ale... jest problem w tym że nie mam narazie kasy, myśle że moją honde sprzedam za ok. 3500zł i dostane ze 2000zł na urodziny i boże narodzenie, więc troche czasu musi minąć zanim dostane kase w swoje ręce. Ale jak już dostane  

Dla mnie zakladanie takiego tematu bez pieniedzy to totalna bzdura i sie tylko syf na forum robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasy nie ma ale kasa będzię ! Niewiem co to za różnica czy bym miał kase czy nie ?! przecież i tak kupuje enduro na wiosne.. czyli wtedy kiedy kasa będzie

No taka roznica ze panowie zadaja sobie trud i przegladaja ofert w takim celu zebys sobie zdjecia poogladal :roll:

Pozatym jeszcze pewnie 7 razy zdanie co do moto zmienisz (tak jak forumowicz quadbike :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzalek_t napisał:

Chodzi o jego prace - czyli kiepsko wybiera i jest mało sztywne

 

Kumpel ma RX i mu tak lata zawieszenie(dobija do końca mu) a moje ładnie troszke sie skurcza....Tyle powiem

to nie wiem z jak rozwalonym RXem musialeś to porównywać. Normlanie chodzacy zawias w RX zjada tego w sendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_krisss napisał:

Strzalek_t napisał:  

Chodzi o jego prace - czyli kiepsko wybiera i jest mało sztywne  

 

Kumpel ma RX i mu tak lata zawieszenie(dobija do końca mu) a moje ładnie troszke sie skurcza....Tyle powiem

 

to nie wiem z jak rozwalonym RXem musialeś to porównywać. Normlanie chodzacy zawias w RX zjada tego w sendzie.

Pozatym wiekszosc ludzi w taki sposob porownuje zawias ze siada na moto, pobuja sie troche po czym komentuje: "Jakie beznadziejne zawieszenie, miekkie jak glupie musi dobijac", a to ze chodzi miekko na postoju to wcale nic nie znaczy. Jak Ci sie w Sendzie troszke skurcza zawias przy jezdzie w terenie to beznadziejnie bo wykorzystujesz malo skoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...